FORUM EKSTREMALNE

Piesze i rowerowe maratony na orientację
Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 16:26

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Temat: Rajd poza pucharem
PostNapisane: Pn, 29 sie 2016, 10:11 
Offline

Dołączył: Pt, 6 cze 2014, 10:33
Posty: 22
Imię i nazwisko: Łukasz S.
GG: 0
Cześć,
impreza wprawdzie poza pucharowa, ale jeśli ktoś jeszcze nie ma planów na 17 września (nie koliduje z imprezami PPM), a chciałby trochę pojeździć na orientację to będzie okazja na południu Polski (Ziemia Tarnowska). Baza znajduje się w podtarnowskich Dwudniakach. Trasa będzie miała ok. 120 km. Na trasę składają się dwa etapy:
I etap - ok. 50 km, na ogół płasko, 14 PK, scorelauf
II etap - ok. 70 km, urozmaicona rzeźba terenu, suma przewyższeń ok. 600 m, 14 PK, scorelauf.
Więcej szczegółów w regulaminie na stronie rajdu
Serdecznie zapraszam :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Rajd poza pucharem
PostNapisane: Cz, 8 wrz 2016, 15:12 
Offline

Dołączył: Cz, 27 gru 2012, 13:47
Posty: 24
Zapowiada się interesująco. Bardzo duże doświadczenie organizatora w startach powinno zaowocować ciekawą i wariantową trasą.
Forma dwóch pętli też chyba ciekawa, w przeciwnym razie duża część zawodników (w tym na pewno ja) zaczęłoby od pagórów żeby skończyć łatwiejszym płaskim. Choć patrząc na mocną stawkę na liście startowej, spokojnie można przyjąć że wygodniccy zawodnicy tacy jak ja są póki co w mniejszości. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Rajd poza pucharem
PostNapisane: Cz, 22 wrz 2016, 10:28 
Offline

Dołączył: Śr, 25 maja 2011, 11:10
Posty: 138
Imię i nazwisko: Maciek K.
GG: 0
To żeby żal było tym którzy nie przyjechali napiszę: BYŁO GENIALNIE! Kameralnie ale ful profesjonalnie. PK ustawione idealnie. Mapa aktualna jak to tylko możliwe. Okolice fajne. 90% trasy w terenie bez samochodów. Po prostu super. Szkoda, że odpuściliśmy pogórze - moja partnerka kategorycznie odmówiła - bo tam pewnie było jeszcze lepiej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Rajd poza pucharem
PostNapisane: Cz, 22 wrz 2016, 14:09 
Offline

Dołączył: Śr, 11 wrz 2013, 09:39
Posty: 63
Lokalizacja: Wrocław
GG: 0
Widziałem, że gdzieś na forum widziałem temat z Piachulcem ;)

Impreza sympatyczna, trasy znakomite, PK ciekawe i w dobrych miejscach. Etap 1 bardzo szybki, etap 2 ze znakomitymi pagórkami - te podjazdy były genialne, szczególnie od Dunajca pod Milówkę :) No i człowiek nauczył się nowego wyrazu: "debrza" :D

Do pełni szczęścia zabrakło: przyjechać w piątek i zostać do niedzieli, a w sobotę ognisko do późnych godzin.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Rajd poza pucharem
PostNapisane: Cz, 22 wrz 2016, 15:27 
Offline

Dołączył: Wt, 18 gru 2012, 13:07
Posty: 90
Imię i nazwisko: Radek W.
GG: 0
Virus napisał(a):
Widziałem, że gdzieś na forum widziałem temat z Piachulcem ;)

Impreza sympatyczna, trasy znakomite, PK ciekawe i w dobrych miejscach. Etap 1 bardzo szybki, etap 2 ze znakomitymi pagórkami - te podjazdy były genialne, szczególnie od Dunajca pod Milówkę :) No i człowiek nauczył się nowego wyrazu: "debrza" :D

Do pełni szczęścia zabrakło: przyjechać w piątek i zostać do niedzieli, a w sobotę ognisko do późnych godzin.

Zgadzam się z Jarkiem :) Na niektórych podjazdach (czarny szlak!) zabrakło mi przełożeń :D Na drugiej pętli, na ok. 45km wyszło mi ponad 800m przewyższeń z Garmina. Jeśli w przyszłym roku całość trasy pójdzie na południe to będzie niezła rzeźnia :D
Dwie różne pętle (pierwsza bardzo szybka - średnia z jazdy blisko 25km/h, druga z porządnymi podjazdami) dały smaczek taktyki. Kto poleciał pierwszą na maksa ten na drugiej odczuł to na podjazdach ;) Do tego dodam jeszcze mocno poukrywane "śmiejowe" punkty (do tego stopnia, że na jednym z nich oparłem rower o drzewo z punktem i szukałem 13min. czesząc okolice) i dobra zabawa była tym samym zapewniona.
http://3drerun.worldofo.com/2d/index.ph ... 5D=-378891


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Rajd poza pucharem
PostNapisane: Śr, 23 sie 2017, 11:38 
Offline

Dołączył: Pt, 6 cze 2014, 10:33
Posty: 22
Imię i nazwisko: Łukasz S.
GG: 0
Po raz drugi mam przyjemność zaprosić na imprezę pod szyldem Piachulec Orient. Podobnie jak w zeszłym roku na Ziemię Tarnowską, a dokładniej do Chotowej nad zalew, gdzie będzie mieściła się baza rajdu. Impreza odbędzie się w pierwszą sobotę września (2.09). Do wyboru dwie trasy rowerowe TR120 i TR60. Będzie sporo punktów do odnalezienia bo ponad 30, na długiej trasie. Teren pół na pół płaski i pagórkowaty,a przewyższenie rzędu 1000 m oczywiście dla trasy długiej. I dużo zielonego koloru (lasy). Więcej szczegółów, w tym regulamin, na stronie rajdu https://piachulecorient.wordpress.com/ Tam też zapisy.
Serdecznie zapraszam :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL