FORUM EKSTREMALNE

Piesze i rowerowe maratony na orientację
Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 11:54

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 760 ]  Przejdź na stronę Poprzedni  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 76  Dalej
Autor Wiadomość
 Temat: Re: Chciałbyś coś zmienić/usprawnić w Pucharze?
PostNapisane: Wt, 10 gru 2013, 15:17 
Offline

Dołączył: Pn, 28 lis 2011, 14:58
Posty: 65
http://www.team360.pl/pl/node/4780

Dla wszystkich przeciwników miejsc ex aequo.
Jeśli na zawodach takiej rangi, nikt nie miał nic przeciwko, aby na podium stanęły cztery drużyny, to chyba nie ma jednak w tym nic złego, niewłaściwego ani ujmującego , jeśli dopuszcza się taką możliwość na naszym podwórku :)

Bartek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Chciałbyś coś zmienić/usprawnić w Pucharze?
PostNapisane: Pt, 13 gru 2013, 11:40 
Offline

Dołączył: Pt, 10 lip 2009, 13:24
Posty: 18
Dlatego metę trzeba robić w miejscu sprzyjającym ściganiu się aż do kreski :) Ten sam Adidas Terrex dwa lata wcześniej podczas ARWC na Tasmanii walczył o czwarte miejsce do końca finałowego roweru, wygrali ze Szwedami z AXA o sekundę http://www.teamadidasterrex.com/tag/arwc-2011/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Chciałbyś coś zmienić/usprawnić w Pucharze?
PostNapisane: N, 29 gru 2013, 00:48 
Offline

Dołączył: So, 28 gru 2013, 23:28
Posty: 4
pmno to wspaniala impreza ktora powoli schodzi na psy bo uwazam ze biegi czy marsze na orientacje powinny zawierac prosta zelazna zasade KOMPAS I MAPA I nic wiecej bo to jest nauka w terenie kazystania z kompasu uksztaltowan terenu itp....A tu co sie dzieje w jednych mozna urzywac nawigacji elektroniocznej w innych z ograniczeniem a to wzgledne pojecie ,mają podrukowane inne mapy, sam bylem swadkiem takich procedur.Uczciwa rywalizacja idzie na margines a szkoda bo niema nic piekniejszego nisz przegrac lub wygrac z honorem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Chciałbyś coś zmienić/usprawnić w Pucharze?
PostNapisane: N, 29 gru 2013, 23:42 
Offline

Dołączył: Pn, 4 mar 2013, 20:10
Posty: 11
Lokalizacja: Chociwel
GG: 0
Rada dla rzucających oskarżenia: piszcie poprawnie gramatycznie i ortograficznie.
Wasza składnia i ortografia to brak szacunku dla czytających!
Czasem można zrobić błąd, ale nie tyle.
Poprawnie napisane jakoś wiarygodniej brzmi.

Grzesiek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Chciałbyś coś zmienić/usprawnić w Pucharze?
PostNapisane: N, 5 sty 2014, 16:38 
Offline

Dołączył: So, 28 gru 2013, 23:28
Posty: 4
Jeśi miałbym coś z mienić lub dodać do regulaminu w PMNO to na pewno bez względny zakaz używania we wszystkich zawodach zaliczających się do PMNO , elektronicznych środków naprowadźających z wgranymi mapami w tel.. gps , itp., włacznie z innymi drukowanymi mapami bo tegoroczne zawody były katastrofą w tym temacie , aż odechciewa się znowu startować .Tam gdzie chodzi o milionowe wygrane mogę zrozumieć ale tu powinna być zdrowa we wnęczna rywalizacja .Jestem za dopuszczeniem zegarków które liczą odległość i rysują goły ślad do analizy później na komputerze .Na nocnej masakrze 2013 pan Szkudlarek popisał się nawigacją nawet z tym się nie kryjąc co potwierdzi to wielu świadków ale to pewnie walka z wiatrakami czas poszukać innych zawodów


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Chciałbyś coś zmienić/usprawnić w Pucharze?
PostNapisane: N, 5 sty 2014, 19:54 
Offline

Dołączył: Pt, 2 gru 2011, 11:29
Posty: 21
Imię i nazwisko: Piotr Chyczewski
GG: 0
Zgadzam się, czas żebyś poszukał innych zawodów.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Chciałbyś coś zmienić/usprawnić w Pucharze?
PostNapisane: Pt, 10 sty 2014, 12:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył: Pn, 5 gru 2011, 23:10
Posty: 81
Lokalizacja: Sulejowek
Imię i nazwisko: Janek Lenczowski
GG: 0
Chciałbym się odnieść do wątku napisanego przez Marka Gallę (marqiza), który znalazł się niesłusznie pod innym tematem.
Marek pisał o tym, że wypadałoby odświeżyć stronę internetową.
Zgadzam się z tym postulatem, strona spełnia wprawdzie swoją funkcję informacyjną, ale jej wygląd i technologia jest już wiekowa.
Strona pucharu jest jego wizytówką i sądzę, że należałoby ją dopracować.
Sam robię strony internetowe ostatnio np: http://wypozyczalniabiegowek.pl , więc tak jak Marek, mógłbym pomóc społecznie w rozwoju strony.
Myślę, że strona powinna zawierać te same informacje, ale mogły by być tam też, jak ostatnio ktoś sugerował linki do relacji zawodników, do tego można by tam wsadzić aktualnych liderów pucharu albo 1 piątki różnych klasyfikacji, warto żeby były tam filmiki i zdjęcia, tak żeby po wejściu na tą stronę osoba potencjalnie zainteresowana mogła się do tego tematu zapalić.
Wiem, że Wigor jest w tym temacie dosyć konserwatywny i może chciałby, żeby nasze imprezy pozostały w swojej niszy, ale moim zdaniem idea PMnO ma potencjał rozwojowy i trzeba z tym wyjść do ludzi.
Jeżeli chcemy żeby informacje o pucharze i jego imprezach pojawiały się w mediach to nowocześnie wyglądająca strona jest tu podstawowym warunkiem.

Janek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Chciałbyś coś zmienić/usprawnić w Pucharze?
PostNapisane: Pt, 10 sty 2014, 13:39 
Offline

Dołączył: Pn, 16 sty 2012, 10:43
Posty: 104
GG: 0
paranoix napisał(a):
Marek pisał o tym, że wypadałoby odświeżyć stronę internetową.

Na prośbę Daniela zacząłem działać, ale w związku z tym, że mam na głowie teraz Śnieżne Konwalie sprawa mi się trochę zawiesiła. Jak znajdę chwilę będę działać z tym tematem, aczkolwiek jak ktoś ma talent i propozycję na jakąś grafikę to zapraszam do podsyłania propozycji.

_________________
Zapraszam na Puchar Konwalii http://rajdkonwalii.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Chciałbyś coś zmienić/usprawnić w Pucharze?
PostNapisane: Pt, 10 sty 2014, 21:27 
Offline

Dołączył: So, 26 maja 2007, 18:29
Posty: 769
Lokalizacja: Szczecin
Imię i nazwisko: Daniel Śmieja
GG: 2553684
Janku wszystko co piszesz to sama prawda, jednak aby stworzyć nową stronę trzeba działać a nie tylko pisać, że przydałoby się zmienić stronę.

Marek zaoferował się przedstawić swój projekt, Janku jeśli masz możliwości i chęci zapraszam do współpracy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Chciałbyś coś zmienić/usprawnić w Pucharze?
PostNapisane: N, 27 kwi 2014, 19:52 
Offline

Dołączył: N, 15 gru 2013, 08:35
Posty: 13
Drodzy Organizatorzy zawodów z cyklu PMNO,

zwracam się z serdeczną prośbą o dołożenie większej staranności w liczeniu długości tras. Ostatnie moje dwa starty w kategorii TP50 (H47 i Róża Wiatrów) zakończyły się pokonaniem odległości odpowiednio 60 i 64,5 km. Moim i wielu kolegów walczących w Pucharze zdaniem to zdecydowanie za dużo. Drodzy Organizatorzy chciałbym podkreślić, że przy wymaganiach klasyfikacji pucharu (7 startów min.) te dodatkowe kilometry narażają nas na kontuzję i powodują, że musimy ograniczać ilość startów a chyba nie o to Wam chodzi aby na imprezy jeździło mniej zawodników.

Uprzedzając pytania. Mam pojęcie o nawigacji, o czym świadczy choćby moje miejsce w kalsyfikacji.

Pozdrawiam

Marcin Miśkiewicz


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 760 ]  Przejdź na stronę Poprzedni  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 76  Dalej

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL