FORUM EKSTREMALNE

Piesze i rowerowe maratony na orientację
Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 00:01

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Dalej
Autor Wiadomość
 Temat: Złoto dla Zuchwałych 2013
PostNapisane: Wt, 29 sty 2013, 19:28 
Offline

Dołączył: Wt, 29 sty 2013, 19:17
Posty: 8
Czy coś już wiadomo o tych zawodach ?
Jak widać strona w trakcie przenosin. Może organizator zagląda na to forum i ujawni nam jakieś informacje ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Złoto dla Zuchwałych 2013
PostNapisane: N, 3 lut 2013, 19:11 
Offline

Dołączył: Pt, 22 paź 2010, 07:11
Posty: 165
Do imprezy zostało 20 dni, zero informacji

4. Organizator maratonu zobowiązany jest do podania miejsca bazy zawodów oraz harmonogram imprezy (godzina startu, zamknięcia mety, zakończenia itp) najpóźniej 3 tygodnie przed rozpoczęciem imprezy. Termin zakończenia przyjmowania zgłoszeń nie może być wcześniejszy niż 5 dni przed startem imprezy. W celu uatrakcyjnienia rywalizacji dopuszcza się podanie miejsca startu (bazy zawodów) na kilka godzin przed startem danych zawodów.

Jak to się ma do regulaminu PMnO? I co na to Kapituła?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Złoto dla Zuchwałych 2013
PostNapisane: N, 3 lut 2013, 20:51 
Offline

Dołączył: Pn, 26 maja 2008, 19:10
Posty: 73
Lokalizacja: Bydgoszcz
GG: 0
Wojtek W napisał(a):
I co na to Kapituła?


Obawiam się, że na tą chwilę Kapituła nic nie może. Wojtku, rzuć okiem na pkt. IX.7. Jakiekolwiek sankcje na organizatora Kapituła może nałożyć w sezonie 2014. Regulamin mówi "może", a więc wcale nie musi. Przy tej okazji mocno dziwny wydaje mi się regulaminowy zapis: "W celu uatrakcyjnienia rywalizacji dopuszcza się podanie miejsca startu (bazy zawodów) na kilka godzin przed startem danych zawodów". Przecież niektórzy z nas, aby dotrzeć na zawody muszą wyjechać z domu np. 12 godzin wcześniej ... (jeśli są skazani na dojazd komunikacją publiczną).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Złoto dla Zuchwałych 2013
PostNapisane: N, 3 lut 2013, 21:03 
Offline

Dołączył: Pt, 22 paź 2010, 07:11
Posty: 165
To takie wstępne eliminacje. Kto nie trafi odpada.

Nie jestem pewny, ale wydaje mi się że w zeszłym roku ze Złotem albo z Azymut Orient było jakoś podobnie. I nic. Może warto obciachać im punkty.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Złoto dla Zuchwałych 2013
PostNapisane: N, 3 lut 2013, 21:54 
Offline

Dołączył: Wt, 7 gru 2010, 10:58
Posty: 130
Widać, że organizatorom nie zależy na frekwencji. Szkoda, bo szykowała się fajna impreza.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Złoto dla Zuchwałych 2013
PostNapisane: Pn, 4 lut 2013, 15:46 
Offline

Dołączył: Pt, 22 paź 2010, 07:11
Posty: 165
Dyscyplina, jeśli mogę tak określić maratony piesze, się rozwija. Widać po rosnącej liczbie uczestników i poziomie imprez. Ci, którzy teraz robią dobre imprezy, będą mieli frekwencje na lata.
Tu raczej chodzi o imprezy dla kolegów. Ma to swój urok, ale ja chyba wolę imprezy Inochodźca, RDS czy Oriento. Tam też się robi dla znajomych, ale wszystko jest dopięte, zadbane.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Złoto dla Zuchwałych 2013
PostNapisane: Pn, 4 lut 2013, 18:29 
Offline

Dołączył: Wt, 29 sty 2013, 19:17
Posty: 8
Jeszcze na imprezie nie byłem a pomału zaczynam się zniechęcać :(
Szkoda bardzo bo to oprócz Azymut Orientu jedyne imprezy z pucharu w moim województwie.

Orgi, dajcie coś znać bo już ten termin zarezerwowałem. Jeśli nie ma jeszcze regulaminu czy komunikatu startowego to wystarczy chociaż skromna informacja że coś się dzieje w temacie i impreza się odbędzie.
Czasy takie, że jak zawodów w internecie nie ma to tak jakby ich w ogóle nie było.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Złoto dla Zuchwałych 2013
PostNapisane: Pn, 4 lut 2013, 20:44 
Offline

Dołączył: Pn, 16 sty 2012, 10:43
Posty: 104
GG: 0
Villagemaster napisał(a):
Jeszcze na imprezie nie byłem a pomału zaczynam się zniechęcać :(
Szkoda bardzo bo to oprócz Azymut Orientu jedyne imprezy z pucharu w moim województwie.

Na 95% Nocny Marek będzie też w Kujawsko-Pomorskim, ale to dopiero w październiku.

_________________
Zapraszam na Puchar Konwalii http://rajdkonwalii.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Złoto dla Zuchwałych 2013
PostNapisane: Pn, 4 lut 2013, 22:01 
Offline

Dołączył: Wt, 29 sty 2013, 19:17
Posty: 8
Marqizie, ta informacja to miód na moje serce :D Oby się udało


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Złoto dla Zuchwałych 2013
PostNapisane: Wt, 5 lut 2013, 07:38 
Offline

Dołączył: Pt, 22 paź 2010, 07:11
Posty: 165
Jeśli jesteś biegaczem z szosy, który chce się przebranżowić to akurat startu tu nie jest to zły pomysł. Złoto i Azymut Orient to imprezy organizowane przez rowerzystów i z tego powodu nawigacyjnie proste, co akurat oznacza że sporo trzeba biegać różnymi asfaltami i takimi tam. Ale osoba bez doświadczenia nie będzie brnąć w błocie i szukać zarośniętej we wczesnych siedemdziesiątych przecinki.
A poza wszystkim z Kujawsko - Pomorskiego jest relatywne niedaleko do Wielkopolski (baardzo dobrze zorganizowane imprezy). Warto także przejechać się dalej, choćby w Sudety, czy na Mazowsze (Dymno i Nawigator) na trudne, ale ciekawe imprezy. Jak biegniesz 8 - 10 godzin to proporcjonalnie możesz dłużej jechać.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Dalej

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL