FORUM EKSTREMALNE

Piesze i rowerowe maratony na orientację
Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 18:12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzedni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Autor Wiadomość
 Temat: Re: Fajny trening dziś zrobiłem...
PostNapisane: Wt, 24 lis 2009, 23:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył: Wt, 16 gru 2008, 12:09
Posty: 42
Lokalizacja: Wisznice, woj. lubelskie
Imię i nazwisko: Paweł Pakuła
GG: 0
Nieźle Marek, widzę że wziąłeś się za szybsze treningi. Ja je na razie trochę odpuściłem, nie ćwiczę stadionu, tempo sporadycznie. w zasadzie monotonnie udeptuję lasek kabacki. Muszę też wrócić do nawigacji, dawno jej nie ćwiczyłem.

p.s. u Jaśka na blogu dałeś link do motywatorów triatlonowych. Czy to znaczy że planujesz start w triatlonie, np. w przyszłym roku?

_________________
http://maratony.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Fajny trening dziś zrobiłem...
PostNapisane: Śr, 25 lis 2009, 09:24 
Offline

Dołączył: Pn, 27 kwi 2009, 18:17
Posty: 81
Imię i nazwisko: Marek Michalczyk
GG: 0
Paweł, szybkości jako takiej nie ćwiczę. jakiś czas temu zrobiłem sobie szybką dyszkę w terenie żeby kiedyś sprawdzić progres. Ten ostatni opisany tu trening wyszedł spontanicznie. Elementy szybkiego treningu wplatam często w trening, w ten sposób że biegnę szybko ostatni łagodny ale długi podbieg, albo biegnę go bardzo szybko ale interwałami.Nie jest to napewno typowo szybkościowy trening ale zawsze coś. Na razie jednak skupiam się na zwyczajnym bieganiu czyli w moim przypadku 50-90min 9-14km i czasem dłuższych wybieganiach które pomału wprowadzę w regularny tryb, powiedzmy co dwa tygodnie nie mniej niż 35km.
Tak chciałbym w 2010 wystartować w IM dla tego katuje się też na basenie.
Ps Właśnie przebiegłem swój 1100km :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Fajny trening dziś zrobiłem...
PostNapisane: Śr, 25 lis 2009, 18:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył: Wt, 16 gru 2008, 12:09
Posty: 42
Lokalizacja: Wisznice, woj. lubelskie
Imię i nazwisko: Paweł Pakuła
GG: 0
Rozumiem, no to w zasadzie podobnie trenujemy. Ja też nieraz na zwykłych wybieganiach gdzieś w środku wplatam odcinek szybszego tempa. Czyli IM to pewnie twój główny cel na nadchodzący rok? Fajnie, ambitny plan. Ja pozostanę jeszcze chyba głównie przy biegach, co najwyżej zacznę ćwiczyć rower i pływanie (od stycznia zaczynam chodzić na basen i trenować, takie mam postanowienie. Na razie pływam fatalnie, więcej niż 100 m kraulem nie przepłynę). Właśnie czytałem niedawno w "Bieganiu" artykuł o tej dziewczynie, triatlonistce. 10 razy w tygodniu (zimą) basen, rany, za głowę się złapałem. Na triatlon trzeba mieć od cholery czasu i chyba więcej zacięcia i warunków niż do biegania. To już wyższy poziom.

Powodzenia :)

_________________
http://maratony.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzedni  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL