FORUM EKSTREMALNE

Piesze i rowerowe maratony na orientację
Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 14:55

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Temat: Moja pierwsza masakra - tips & tricks
PostNapisane: So, 6 gru 2008, 00:16 
Offline

Dołączył: So, 6 gru 2008, 00:12
Posty: 4
Hej,

rok temu postanowiłem że wystartuje w nocnej masakrze...i pozostały 2 tygodnie i nie zmieniam zdania, startuje :). Nigdy wcześniej nie startowałem w tego typu długodystansowych maratonach, nie mam doświadczenia dlatego proszę Was o pomoc. Czy możecie mi i innym przekazać jakieś Tips and Tricks? Co zabrać ze sobą na trasę, czego nie zabierać? jakie ubranie, buty, jedzenie? O jakich kwestiach pamiętać? Za wszelkie info będę bardzo wdzięczny.

Tomek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Moja pierwsza masakra - tips & tricks
PostNapisane: So, 6 gru 2008, 08:05 
Offline

Dołączył: Śr, 12 lis 2008, 05:59
Posty: 2
Szkoda, ze nie wiadomo gdzie będzie baza i dokąd kupić bilet kolejowy i ile będzie kosztował. Beztroska organizatorów w tej kwesti to wyraz pogardy dla uczestników!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Moja pierwsza masakra - tips & tricks
PostNapisane: So, 6 gru 2008, 10:58 
Offline

Dołączył: Pt, 7 lis 2008, 07:31
Posty: 4
czajna napisał(a):
Hej,

rok temu postanowiłem że wystartuje w nocnej masakrze...i pozostały 2 tygodnie i nie zmieniam zdania, startuje :). Nigdy wcześniej nie startowałem w tego typu długodystansowych maratonach, nie mam doświadczenia dlatego proszę Was o pomoc. Czy możecie mi i innym przekazać jakieś Tips and Tricks? Co zabrać ze sobą na trasę, czego nie zabierać? jakie ubranie, buty, jedzenie? O jakich kwestiach pamiętać? Za wszelkie info będę bardzo wdzięczny.

Tomek

Artykuł w 2 częściach o pakowaniu się na setkę. Poza tym na http://www.pk4.pl wiele innych przydatnych porad.
http://pk4.pl/?p=254
http://pk4.pl/2007/10/04/pakujemy-sie-na-setke-cz-2/

napieraj.pl - "kultowy" polski serwis rajdów przygodowych i ultra. Poniżej artykuł o przygotowaniu do setek.
http://www.napieraj.pl/xoops/modules/wf ... icleid=197

POWODZENIA W DEBIUCIE.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Moja pierwsza masakra - tips & tricks
PostNapisane: So, 6 gru 2008, 17:40 
Offline

Dołączył: Pn, 27 paź 2008, 20:32
Posty: 18
Lokalizacja: Słupsk
Imię i nazwisko: Krzysztof Świetlik
GG: 0
rombieg napisał(a):
Szkoda, ze nie wiadomo gdzie będzie baza i dokąd kupić bilet kolejowy i ile będzie kosztował. Beztroska organizatorów w tej kwesti to wyraz pogardy dla uczestników!


proponował bym Tobie abyś sprawdził cenę biletu do Szczecina o tym wiadomo od pierwszego grudnia, pogarda to mocne słowo może sprawdź na wikipedii - to taka strona w necie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Moja pierwsza masakra - tips & tricks
PostNapisane: N, 7 gru 2008, 09:56 
Offline

Dołączył: Pn, 6 sie 2007, 18:30
Posty: 10
Bilet kupić do głównego i nie narzekać :P Od 14 grudnia zmiana rozkładu jazdy PKP, więc z zakupem można jeszcze poczekać.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Moja pierwsza masakra - tips & tricks
PostNapisane: Pn, 8 gru 2008, 14:07 
Offline

Dołączył: Pt, 5 gru 2008, 20:19
Posty: 2
pogarda może i faktycznie za mocne słowo na tę sytuację.
ale to że organizator jest mało zorganizowany to moim zdaniem fakt. :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Moja pierwsza masakra - tips & tricks
PostNapisane: Pn, 8 gru 2008, 18:16 
Offline

Dołączył: So, 26 maja 2007, 18:29
Posty: 769
Lokalizacja: Szczecin
Imię i nazwisko: Daniel Śmieja
GG: 2553684
Bilet mozna kupic do glownego, ale zalecam wysiadac na stacji PKP Szczecin Dąbie:) do bazy ok 3,5km, bezposredni dojazd autobusem mzk linia 77


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Moja pierwsza masakra - tips & tricks
PostNapisane: Pn, 8 gru 2008, 18:52 
Offline

Dołączył: Cz, 26 cze 2008, 20:44
Posty: 78
Lokalizacja: Śledzikowo :)
Imię i nazwisko: Wojtek Paszkowski
GG: 0
hmmm, pasuje SP74. I jakiś skrawek lasu 10m za płotem jest, tylko jak tę autostradę tuż obok przeskoczyć ;)

Cytuj:
Szkoła może szczycić się halą sportową. Jest to obiekt nowy, bardzo nowoczesny i funkcjonalny. Oprócz typowych sal-boisk znajdziemy tu siłownię, salkę do fitnes, saunę. Szatnie wyposażone są w prysznice


ten fragment o saunie brzmi zachęcająco :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Moja pierwsza masakra - tips & tricks
PostNapisane: Pn, 8 gru 2008, 22:24 
Offline

Dołączył: Pn, 27 paź 2008, 20:32
Posty: 18
Lokalizacja: Słupsk
Imię i nazwisko: Krzysztof Świetlik
GG: 0
wpaszk napisał(a):
hmmm, pasuje SP74. I jakiś skrawek lasu 10m za płotem jest, tylko jak tę autostradę tuż obok przeskoczyć ;)

Cytuj:
Szkoła może szczycić się halą sportową. Jest to obiekt nowy, bardzo nowoczesny i funkcjonalny. Oprócz typowych sal-boisk znajdziemy tu siłownię, salkę do fitnes, saunę. Szatnie wyposażone są w prysznice


ten fragment o saunie brzmi zachęcająco :lol:

skąd tak optymistyczny wariant bazy, Kolega posiada?
nie jestem jeszcze zdecydowany lecz karta otwarta, decyduje właśnie BAZA, na Grasorze to ona (baza) była najsłabszym punktem Rajdu :( o ile można zapomnieć o ciepłym prysznicu po letnim rajdzie to trudno mi wyobrazić sobie podobną sytuację po kilkunastogodzinnym (TR) przebywaniu na mrozie i chłodzie, z pewną niecierpliwością oczekuję dokładnej informacji, wskazania na Szczecin Dąbie jest zachęcające - może nie będzie konieczności szlajania się po centrum Szczecina z 1:100 000 w ręce :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Moja pierwsza masakra - tips & tricks
PostNapisane: Pn, 8 gru 2008, 23:03 
Offline

Dołączył: So, 26 maja 2007, 18:29
Posty: 769
Lokalizacja: Szczecin
Imię i nazwisko: Daniel Śmieja
GG: 2553684
Brawo Wojtek, niezla inwigilacja Szczecina z Twojej strony:)
co do Bazy to dla Nas bedzie dostepnych kilka sal lekcyjnych (na dwoch pietrach), toalety, prysznice (niestety w oddzielnym budynku) szatnia do przechwowania rowerow. Postaram sie załatwic ta saune, ale raczej bedzie ona odplatna po normalnych warunkach.

A przy okazji to zaraz za szkola jest wiadukt, wiec zaden problem z przekroczeniem autostrady.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL