FORUM EKSTREMALNE

Piesze i rowerowe maratony na orientację
Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 11:53

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat: Re: Nocna Masakra 2008
PostNapisane: Wt, 23 gru 2008, 04:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył: Śr, 30 maja 2007, 23:58
Posty: 352
Lokalizacja: Poznań
GG: 0
Daniel, powinienem spaść w klasyfikacji Trasy Pieszej z 32 miejsca na 52, bo zostałem zwieziony z trasy po zaliczeniu dwunastu PK z miejscowosci Stare Borki przez Gabriela Bujakiewicza z Supernovej.
Dla mnie była to bardziej Błotna Masakra niż Nocna ;-)

_________________
ferraty.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Nocna Masakra 2008
PostNapisane: Wt, 23 gru 2008, 13:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył: Wt, 16 gru 2008, 12:09
Posty: 42
Lokalizacja: Wisznice, woj. lubelskie
Imię i nazwisko: Paweł Pakuła
GG: 0
Mirek napisał(a):
Dla mnie była to bardziej Błotna Masakra niż Nocna ;-)


Dla mnie była to przede wszystkim wietrzna masakra. Na tych bezkresnych pegeerowskich polach wygwizdało mi tyłek konkretnie. Też zostałem zwieziony z trasy :)

_________________
http://maratony.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Nocna Masakra 2008
PostNapisane: Wt, 23 gru 2008, 16:06 
Offline

Dołączył: So, 26 maja 2007, 18:29
Posty: 769
Lokalizacja: Szczecin
Imię i nazwisko: Daniel Śmieja
GG: 2553684
Wyniki sa wstepne wiecz wszelkie uwagi i poprawki mile widziane, w Twoim przypadku Mirek zostales zwieziony przez kogos innego wiec nie odnotowalem tego u siebie. Jelsi jeszcze ktos zostal zwieziony a nie jest to odnotowane prosze o przeslanie informacji na maila.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Nocna Masakra 2008
PostNapisane: Wt, 23 gru 2008, 16:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył: Śr, 30 maja 2007, 23:58
Posty: 352
Lokalizacja: Poznań
GG: 0
Paweł Pakuła napisał(a):
Dla mnie była to przede wszystkim wietrzna masakra. Na tych bezkresnych pegeerowskich polach wygwizdało mi tyłek konkretnie.

Mi było tak zimno w nocy na tych polach własnie, że nawet nie wyciagnąlem bluzy którą miałem w plecaku, zmroziło mi mózg i nie przełamałem się, żeby zdjąć na chwilę ortalionową kurtkę, bo bałem się chwilowego większego zimna, no i skutek był taki, że marzłem jeszcze bardziej przez wiele godzin.
Miałem nadzieję, że przebiorę się w świetlicy i wypiję tam gorącą herbatę, ale przeliczyłem się ze swoimi możliwościami i nie miałem szans żeby zdążyć do punktu H przed jego zamknięciem.

_________________
ferraty.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Nocna Masakra 2008
PostNapisane: Śr, 24 gru 2008, 10:42 
Offline

Dołączył: Pt, 20 cze 2008, 08:52
Posty: 101
Faktycznie, bardziej tym razem pasuje określenie "Błotna", abstrahując naturalnie od podstawowej nocy.
Jak by nie patrzeć, podziwiam Daniela za jego zaangażowanie i wykonaną pracę aby setka "odmiennych inaczej" osobników mogła hasać po lasach i polach. To naprawdę godna podziwu moc i siła, aby praktycznie samemu, zrobić coś naprawdę dużego. Imponuje mi także podejście - spokojne i nienerwowe. Bardzo dziękuje Danielu za Twoją pracę.
Kiedyś się nieco szwendałem po "Bukowych Górach", ale nic już nie pamiętałem. Teraz wiele utkwi mi na długo w pamięci.
Na trasie było sporo nad wyraz rewelacyjnych miejsc. Bodajże największe wrażenie zrobił na mnie Czarny Staw! To prawdziwa perełka! Bardzo fajny był także bunkier.
Pozdrawiam wszystkich i życzę Miłych Świąt i spełnienia marzeń w Nowym Roku.
Tomasz Pryjma


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Nocna Masakra 2008
PostNapisane: Śr, 24 gru 2008, 11:12 
Offline

Dołączył: Pn, 22 gru 2008, 20:03
Posty: 3
Lokalizacja: Gdansk
GG: 0
Czy ktos moglby mi wyjasnic sprawe polowania 1000m od punktu 4 ? Troche dziwnie czulismy sie jak w poprzek drogi, ktora wracalismy z punku, przebiegala nam zwierzyna sploszona nagonka. Patrzac na mape i kierunek z ktorego biegly zwierzaki to kule nie lecialy w naszym kierunku ale mimo to czulismy sie mocno dziwnie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Nocna Masakra 2008
PostNapisane: Śr, 24 gru 2008, 11:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył: Śr, 30 maja 2007, 23:58
Posty: 352
Lokalizacja: Poznań
GG: 0
Też usłyszałem głośne i bliskie strzały kiedy podbijałem PK 4, a po chwili obok mnie przebiegło stado spłoszonych dzików.
Ciekawe kto się bardziej bał, ja czy one ?

_________________
ferraty.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Nocna Masakra 2008
PostNapisane: Śr, 24 gru 2008, 14:31 
Offline

Dołączył: Śr, 3 gru 2008, 23:05
Posty: 2
Hey. To był mój pierwszy marsz na setkę ( a drugi w ogóle... wcześniej przeszedłem 50 km ). Wrażenia super! Podziawiam tych, co przeszli/przebiegli całą trasę - Tytani!!! Ja zostałem zwieziony z trasy (około północy) na skutek kontuzji lewej stopy - dziwna sprawa: podbicie i pięta tak mnie bolały, że nie byłem w stanie iść. Zresztą do dzisiaj podbicie jest całe nabrzamiałe. Ciekawe od czego? Puszcza Bukowa - przepiękna. Pokonała mnie na pk 8 - jak baran szukałem go 2 godziny (kręciłem się w promieniu 500 m) i nie znalazłem :(. Wiatr rzeczywiście dawał popalić. Zatrzymanie się oznaczało łapanie dreszczy (wolałem iśc przy nędznym świetle niż stawać i bawić się w wymianę baterii wczołówce). Szedłem sam (najlepszy sposób nauki) ale czasami podłączłem się do innych. Ciekawe doświadczenie... Pozdrawiam trzech wytrwałych wędrowców (Piotr, Zbyszek i Ten Trzeci z GPS na bucie) z Gdańska - prawdziwe harpagany! Decyzja aby iśc nowobudowaną S3 była dobra, ale zanim przedarłem się na jej część asfaltową przez dośc długi czas brodziłem w glinie i bagnie po kolana, myśląc że tak ma być. Przygoda na całego!. Żądnym wrażeń polceam też wspinanie się po gliniastych skarpach S3. Jak o tym wszystkim myślę i przypomne sobie, że mam 40 lat i "poważną" pracę- to dochodzę do wniosku, że chyba mam narąbane robiąc takie rzeczy. Ale naprawde mi się podobało! Pozdrawim Tych Dwóch co przekonywali mnie, że jesteśmy na czarnym szlaku (na dojściu do PK 12), tylko że go nie namalowali :) Do dzisiaj nie mogę wyjść z podziwu, jak sobie radzili praktycznie bez światła. Zuchy!!
Pozdrawiam Organizatora. Kawał dobrej roboty. No Wesołych Świąt dla Wszystkich uczestników!

Za rok jestem na pewno - i to przygotowany :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Nocna Masakra 2008
PostNapisane: Śr, 24 gru 2008, 22:12 
Offline

Dołączył: Pn, 22 gru 2008, 20:03
Posty: 3
Lokalizacja: Gdansk
GG: 0
Kerux: Jak rozstalismy sie na S3 to tak myslalem, ze idziesz ta czescia gliniana dlatego darlem sie i swiecilem w kierunku asfaltu co bys zczail, ze troche wyzej masz "wygodny" asfalt. Z tego co piszesz to jednak moj glos nie przedarl sie przez wiatr

To moje na bucie to czujnik inercyjny :)

Pozdrawiam
Zbychu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Nocna Masakra 2008
PostNapisane: So, 27 gru 2008, 20:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył: Pn, 25 cze 2007, 12:14
Posty: 201
Lokalizacja: Wrocław
Imię i nazwisko: Radosław Rój
napisałem relację z TE
http://www.maratonypolskie.pl/mp_index. ... code=11135


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzedni  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL