FORUM EKSTREMALNE

Piesze i rowerowe maratony na orientację
Teraz jest Wt, 19 mar 2024, 03:01

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzedni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Temat: Re: Nocna Masakra 2011
PostNapisane: Cz, 22 gru 2011, 10:15 
Offline

Dołączył: Pn, 26 maja 2008, 19:10
Posty: 73
Lokalizacja: Bydgoszcz
GG: 0
Wigor napisał(a):
Co do limitu 16h to uczestnik nic na tym nie straci, jego wynik punktowy w pucharze będzie podobny do obecnego, po prostu będzie miał mniej zaliczonych PK w limicie.

Być może coś się wymyka moim zdolnościom analitycznym, ale wg mnie skrócenie limitu czasu z 24 h do 16 h odbije się ewidentnie na wynikach zawodników przebywających na trasie dłużej niż 16 h liczonych do Pucharu Polski. Jeśli ktoś będzie miał mniej zaliczonych PK w limicie to automatycznie przełoży się to na wynik liczony do PP. "Nocna Masakra" jest imprezą z punktami przeliczeniowymi. Jeżeli przy szesnastogodzinnym limicie, w którym chciałbym się zmieścić zbiorę 12/17 PK, to nie będzie to oznaczało mniej puntów przeliczeniowych, a w konsekwencji mniej punktów do PP? Jeśli jednak będę na trasie 23.59 chcąc znaleźć i zaliczyć 17/17 PK, to nie dostanę punktów ujemnych za przekroczenie limitu czasu o prawie osiem godzin i nie przełoży się to na mniej punktów do PP? Wg mnie zmiana limitu z 24 h do 16 h oznacza stratę punktów do PP w porównaniu z imprezami o limicie 24-godzinnym dla tych uczestników, którzy trasę będą pokonywać dłużej niż 16 h.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Nocna Masakra 2011
PostNapisane: Cz, 22 gru 2011, 11:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył: Pn, 5 gru 2011, 23:10
Posty: 81
Lokalizacja: Sulejowek
Imię i nazwisko: Janek Lenczowski
GG: 0
Orientus napisał(a):
Witam,
Nie bardzo wiem o co chodzi z tym "przechwalaniem się" brak wcześniej zgłoszonych uczestników na TM150 zmartwił mnie bardziej niż może komuś się wydawać bo bardzo sobie cenię rywalizację z każdym zawodnikiem bez wyjątku i bez względu na poziom....i mam też taki nawyk że szanuję każdego przeciwnika/zawodnika na trasie, gwoli wyjaśnienia to relacja jest bardziej autorstwa tzw. "prasowca" mojej firmy niż moja a ponadto we wspomnianej mojej firmie nie praktykuje się zbytnio tzw. "autoryzacji wypowiedzi". Na PK2 byliśmy o 12.55 a że sędzie odczycztał czas 12.35 to raczej nie moja wina, może łatwiej byłoby zapytać organizatora o foto/kopię/zdjęcie lub cokolwiek mojej karty albo coś w tym stylu...ale BTW dziękuję Danielowi za fajną imprezę i ciekawą trasę i do zobaczenia na masakrze w 2012 roku...na trasie TM oczywiście i mam cichą nadzieję że będzie więcej niz 3 zawodników
Bogdan R.


No rozumiem, że na potrzeby dobrego PR jednostki robi się propagandę sukcesu, szczególnie że zrobiliście na prawdę dobry czas. Nie mam wątpliwości, że przebieg rzeczywiście zrobiliście, biegliśmy razem górski fragment IWW (jeśli się nie mylę) i wiem, że masz moc :)
Sorki, że się czepiam, tylko mi się ten krótki przebieg rzucił w oczy i w pierwszym momencie byłem trochę podejrzliwy.
Pozdrawiam Was i Mariusza, z którym biegliśmy końcówkę.

Janek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Nocna Masakra 2011
PostNapisane: Śr, 28 gru 2011, 18:27 
Offline

Dołączył: Śr, 26 paź 2011, 17:28
Posty: 2
moim zdaniem 100 km/ w 24 godz. jest ok. jest to limit który zezwala na ukończenie trasy nie tylko biegającym zawodnikom ale także wytrwałym piechurom i dla dobra tych zawodów powinien pozostać. nie mam jednak nic przeciw NOWEJ TRASIE 100KM/16GODZ. kto chce wystartować i ścigać się z innymi biegaczami na takiej trasie to prosze bardzo. ja na razie nie dam rady.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzedni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL