FORUM EKSTREMALNE

Piesze i rowerowe maratony na orientację
Teraz jest Wt, 19 mar 2024, 12:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzedni  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat: Re: Nocna Masakra 2010
PostNapisane: Wt, 11 sty 2011, 08:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył: Pn, 20 gru 2010, 21:42
Posty: 3
Lokalizacja: Wesoła
Imię i nazwisko: Łukasz Drażan
GG: 0
Ula, zabrakło mi jednego, bardzo potrzebnego elementu z poprzedniego roku - pudełek po ciastkach, które mogłaś przykręcić kolcami razem z ochraniaczami do butów :-).
Kiedyś, będąc w zimie w górach pod namiotem, musiałem zastosować reklamówki, wkładając je do butów, stąd zawsze mile patrzę na podobne rozwiązana :)

_________________
Mocny


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Nocna Masakra 2010
PostNapisane: Wt, 11 sty 2011, 14:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył: Wt, 28 kwi 2009, 14:07
Posty: 226
Imię i nazwisko: Ula Wojciechowska
GG: 0
Widzisz, Łukasz, człowiek w sprzęt obrasta i już przygoda nie ta sama :)

_________________
http://www.krolisek.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Nocna Masakra 2010
PostNapisane: So, 22 sty 2011, 18:38 
Offline

Dołączył: So, 22 sty 2011, 17:16
Posty: 1
Witam Wszystkich Uczestników Nocnej Masakry 2010 a szczególnie szanownego Organizatora.
Na wstępie pragnę zapewnić o swoim pozytywnym ustosunkowaniu dla takich imprez i ludzi, którzy w nich uczestniczą.
Pełen szacunek i podziw!!!
Niestety muszę zwrócić Waszą uwagę na fakt, iż jeden z punktów kontrolnych znalazł się w miejscu gdzie nie powinien.
Mianowicie w rezerwacie przyrody "Skalisty jar Libberta" niedaleko miejscowości Równo.
Uprzedzając pytania natury "co mnie to obchodzi" ;) - pracuję jako podleśniczy w Nadleśnictwie Choszczno i akurat w leśnictwie, na którego terenie rezerwat ten się znajduje, więc ... bardzo mnie to obchodzi.
Pomijając sprawy formalne, czyli uzgodnienie trasy z Nadleśnictwem, elementarnym wydaje się poszanowanie dla przyrody a rezerwatu szczególnie. Umiejscowienie i trwałe oznakowanie (napis farbą,kartka w folii i przybicie znacznika gwoździem do drzewa!!!) jest działaniem co najmniej niefrasobliwym, żeby nie ferować poważniejszych wyroków.
Druga rzecz to , jeśli jest już po imprezie, należałoby posprzątać i swoje zabawki zabrać.
Nie chce mi się wierzyć, że ludzie tak blisko obcujący z przyrodą, mogą traktować ją tylko jako miejsce, na zasadzie poligonu.

Nie chciałbym zostać odebrany jako moralizator i czepiający się "zielony". Mam nadzieję, że zrozumiecie moje tutaj stanowisko i jako leśnika i - przede wszystkim człowieka, który obcuje i obcować pragnie z przyrodą.

W przyszłości chętnie spotkam się z Organizatorami i może uda mi się pomóc wybrać dobrą, ciekawą trasę czy choćby wymienić się poglądami.

Z poważaniem, Marek Owczarczak.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzedni  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL