FORUM EKSTREMALNE

Piesze i rowerowe maratony na orientację
Teraz jest Wt, 19 mar 2024, 06:35

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzedni  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat: Re: NM12
PostNapisane: Pn, 17 gru 2012, 23:23 
Offline

Dołączył: Pn, 17 gru 2012, 22:38
Posty: 1
I po mojej pierwszej NM...
Warunki parszywe, marsz w mokrym śniegu powoli aczy nieubłaganie odbierał siły.
Trasa trudna, aż 20 punktów, cały czas trzeba było być skupionym na mapie i kombinowaniu. Punkty w terenie stały tam gdzie były zaznaczone, choć dopiero z czasem zacząłem

wczuwać się w tok myślenia budowniczego - czyli jakaś sosna w dołku, szczyt na grani, itp. Punkt 4 na TP100 to kunszt budowniczego, dopiero w domu wymyśliłem jak należy go

zaatakować aby nie stracić godziny na zwiedzaniu kilku kolejnych grani, których było pełno na tym kawałku mapy. Nie podobał mi się punkt 5, pagórek w środku pagórkowatego lasu.

Czy ktokolwiek sam byłby go w stanie namierzyć, nie mając farta. W sześć osób czeszących udało nam się szybko, ale pojedynczo?
Uważam też, że godzina startu o 12 jest zbyt późna, część ludzi musi jescze wrócić autem przez pół Polski. Kto ma wygrać i tak wygra, a większość i tak zaliczy całą nockę marszu od 16 do 7 rano.
Podobała mi sie też atmosfera, organizator interesuje się co się dzieje z ludźmi na trasie, pogada na mecie i "poda szklankę wody".
Podsumowując bardzo udana impreza, na pewno wyżyłem się nawigacynie, a teraz lecze stopy z odparzeń, itp.
Pozdrawiam też moich kompanów, z którymi przyjechałem na NM i żołnierzy, z którymi przeszedłem szmat drogi!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: NM12
PostNapisane: Śr, 19 gru 2012, 11:32 
Offline

Dołączył: Pn, 16 sty 2012, 10:43
Posty: 104
GG: 0
Relacja z NM2012 z trasy pieszej 50km
http://www.rajdkonwalii.pl/team/?p=350

Pozdrawiam
Marek

_________________
Zapraszam na Puchar Konwalii http://rajdkonwalii.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzedni  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL