FORUM EKSTREMALNE

Piesze i rowerowe maratony na orientację
Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 14:09

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat: Re: Leśne Dukty - ślady
PostNapisane: Cz, 9 cze 2016, 07:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył: Pn, 4 cze 2007, 12:13
Posty: 141
Lokalizacja: obecnie wawa
Imię i nazwisko: Paweł Brudło
GG: 0
Wigor napisał(a):
Bronek, a od kiedy to się wody boisz? Aż dziwne, że nikt nie robił kolejności 17-18-29 przez rzeczkę i 15-12 też na skróty przez tą samą rzeczkę.

Powód jest prosty: na prologu szliśmy jakieś 10 minut po kolana w lepkim błocie. Potem bałem się przedawkowania kąpieli borowinowych ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Leśne Dukty - ślady
PostNapisane: Cz, 9 cze 2016, 08:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył: Pn, 16 gru 2013, 16:19
Posty: 58
Lokalizacja: Czaple - Metropolis
Imię i nazwisko: Marek Sadowski
GG: 0
Wigor napisał(a):
Aż dziwne, że nikt nie robił kolejności 17-18-29 przez rzeczkę i 15-12 też na skróty przez tą samą rzeczkę.


Łobzonka jest strasznie zamulona i zanieczyszczona przez okoliczne rolnictwo. Zysk z przekraczania mogłby być zerowy, gdy zaraz obok była piękna, szeroka szutrówka.

tomeklipka napisał(a):
Muszę przyznać, że te 15 minut między 9.40 a 9.55 to najbardziej nerwowe momenty jakie przeżywałem


Straszny tłok do punktów, swoje trzeba było w kolejce odczekać :).

_________________
GR3miasto


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Leśne Dukty - ślady
PostNapisane: Cz, 9 cze 2016, 08:29 
Offline

Dołączył: Śr, 24 cze 2009, 13:40
Posty: 150
http://3drerun.worldofo.com/2d/index.ph ... 5D=-357033


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Leśne Dukty - ślady
PostNapisane: Cz, 9 cze 2016, 12:25 
Offline

Dołączył: Pt, 6 cze 2014, 10:33
Posty: 22
Imię i nazwisko: Łukasz S.
GG: 0
tomeklipka napisał(a):
A jeśli chodzi o prolog to przeżywałem trudne chwile kiedy pierwszy zawodnik ukończył go po ok. 55 minutach. Ja na przejeździe testowym bez napinki przejechałem go w 40 minut. Co to znaczy znajomość terenu! Muszę przyznać, że te 15 minut między 9.40 a 9.55 to najbardziej nerwowe momenty jakie przeżywałem.


Przejazd nie był idealny i pewnie dlatego tyle to trwało. Niepotrzebnie podbiłem PK6 przed PK7 by potem ponownie cisnąć obok PK6 bo skrót pomiędzy PK7, a PK10 był jakiś taki niewyraźny. Potem jeszcze pomiędzy PK10 i PK9 kiepskie odmierzenie i skręt we wcześniejszą ścieżkę. Ale widocznie inni mieli jeszcze większe problemy.

Podrasowanie wagowe punktów na OS wydaje się sensowne. Ja mam takie odczucia, z resztą podparte doświadczeniami sprzed dwóch lat, że OS jest najtrudniejszym etapem na Leśnych Duktach, gdyż tu przez godzinę ani na moment nie można zgubić koncentracji.

Jeszcze jeden przejazd dorzuciłem plus wszystkie jakie do tej pory pojawiły się:
http://3drerun.worldofo.com/2d/index.ph ... 5D=-357033


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzedni  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL