FORUM EKSTREMALNE

Piesze i rowerowe maratony na orientację
Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 15:54

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzedni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
 Temat: Re: Regulamin PPM na 2016
PostNapisane: Śr, 13 sty 2016, 10:22 
Offline

Dołączył: So, 31 gru 2011, 14:43
Posty: 76
4. Do klasyfikacji generalnej PPM sumowanych jest 6 najlepszych wyników danego zawodnika we wspólnych klasyfikacjach końcowych poszczególnych zawodów.
a. Jeżeli na zawodach (rangi pucharowej) była druga, krótsza trasa oraz na trasach PPM Aspirant (tylko trasy dłuższe), to punkty do klasyfikacji generalnej liczone są jako 0,5 najlepszego wyniku.
b. W przypadku wystąpienia sytuacji z punktu 4a dwa takie wyniki (suma) w czasie obliczeń zastępują jeden w kategorii głównej z zastrzeżeniem, że takie zastąpienie może dotyczyć co najwyżej dwu wyników w kategorii głównej (czyli max 4 najlepsze wyniki ze startów na trasie krótszej w zawodach rangi pucharowej lub PPM Aspirant).

W takiej postaci mamy też jasną sytuację na przyszłość - liczy się minimum 4 wyników z tras dłuższych w randze pucharowej i maksimum 4 wyniki z tras krótszych i z PPM Aspirant.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Regulamin PPM na 2016
PostNapisane: Śr, 13 sty 2016, 13:53 
Offline

Dołączył: Pn, 28 gru 2015, 08:24
Posty: 26
Witam wszystkich! (Tomek S.)
Myślę że podpunkt a zawiera skrót myślowy - kto startuje na dystansie pełnym zdobywa punkty z wagą 100%, a kto na krótszym z wagą 50%. To oczywista oczywistość, ale ktoś mógłby się upierać że wszyscy dostają punkty zgodnie z gorszą taryfą ;) Tak że ująłbym to inaczej - np.:
a. Zawodnicy startujący w zawodach Pucharu na krótszym dystansie (dłuższym lub równym 100km, o ile taki jest), oraz w zawodach w randze "Aspirant" zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej z wagą 50%.

Pozdrawiam, Tomek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Regulamin PPM na 2016
PostNapisane: Wt, 26 sty 2016, 00:54 
Offline

Dołączył: Śr, 24 cze 2009, 13:40
Posty: 150
mirones napisał(a):
Grześ napisał(a):
Biorę odpowiedzialność za trasę, bowiem ja mam ją zbudować i rozstawić. Organizator miał zgłosić te zawody do PPM do 31.12.2015, ale w kalendarzu ich nie widzę. :?:
Jest też problem kolizji terminu z Team 360 stopni.

Jest już pewna grupa, która chętnie pojawi się na wzmiankowanym maratonie tylko zastanawia się czy budowniczy trasy będzie dobrze przygotowany... :D

Zaczyniłem. ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Regulamin PPM na 2016
PostNapisane: Wt, 26 sty 2016, 07:09 
Offline

Dołączył: So, 16 cze 2012, 10:13
Posty: 40
Imię i nazwisko: ukasz M.
GG: 0
Grześ napisał(a):
mirones napisał(a):
Grześ napisał(a):
Biorę odpowiedzialność za trasę, bowiem ja mam ją zbudować i rozstawić. Organizator miał zgłosić te zawody do PPM do 31.12.2015, ale w kalendarzu ich nie widzę. :?:
Jest też problem kolizji terminu z Team 360 stopni.

Jest już pewna grupa, która chętnie pojawi się na wzmiankowanym maratonie tylko zastanawia się czy budowniczy trasy będzie dobrze przygotowany... :D

Zaczyniłem. ;)


Super! :) Ty też przerzuciłeś się na nocki? ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Regulamin PPM na 2016
PostNapisane: Śr, 31 sie 2016, 18:15 
Offline

Dołączył: Śr, 31 sie 2016, 18:10
Posty: 1
W kalendarzu imprez 2016 jest informacja, że na Jesiennych Trudach obie trasy rowerowe są zaliczane do rankingu. Jest to Aspirant. Zatem nie powinno tak być. W tabelce w regulaminie brakuje wiersza z Trudami.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzedni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL