FORUM EKSTREMALNE

Piesze i rowerowe maratony na orientację
Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 10:59

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Temat: Re: MP 2012
PostNapisane: Cz, 12 sty 2012, 19:13 
Offline

Dołączył: So, 26 maja 2007, 18:29
Posty: 769
Lokalizacja: Szczecin
Imię i nazwisko: Daniel Śmieja
GG: 2553684
Chodziło mi o tryb odwoływania się od wyników generalnych PMnO.
Oczywiście wszystko da się zrobić, jednak wymaga to odpowiednich nakładów. Jeśli technicznie będzie to możliwe to Kapituła rozważy takie rozwiązanie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: MP 2012
PostNapisane: Cz, 12 sty 2012, 20:04 
Offline

Dołączył: Śr, 30 maja 2007, 23:30
Posty: 13
A co ze zmianą miejsca wręczania pucharów za 2011? Proponuję Harpagana tak jak to jest w regulaminie, jest czas na zmianę decyzji.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: MP 2012
PostNapisane: Cz, 12 sty 2012, 23:45 
Offline

Dołączył: So, 26 maja 2007, 18:29
Posty: 769
Lokalizacja: Szczecin
Imię i nazwisko: Daniel Śmieja
GG: 2553684
Po przeanalizowaniu wszystkich wypowiedzi Kapituła podjęła decyzję, że Zakończenie Sezonu 2011 odbędzie się w Ełku.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: MP 2012
PostNapisane: Pt, 13 sty 2012, 09:54 
Offline

Dołączył: Pn, 26 maja 2008, 19:10
Posty: 73
Lokalizacja: Bydgoszcz
GG: 0
WiechoR napisał(a):
Witam wszystkich. Przeczytałem wszystkie wypowiedzi i postanowiłem zabrać głos w tej dyskusji.
[...]Kapituła zgodnie ze złym zapisem regulaminowym musiała czekać do 31.12.2011 bo do tego dnia można było zgłaszać kandydatów na organizatora MP. Po tym terminie kapituła podjęła decyzję o przyznaniu organizacji MP organizatorom EZ. [...]
P.S.
[...]Jakość to przede wszystkim możliwość dania jak najwięcej uczestnikom a w tej akurat kwestii MP należą się EZ ;)

Jeśli chcielibyśmy być precyzyjni i pozostawać w zgodzie z faktami, to należałoby odnotować, że informacja o rozegraniu Mistrzostw Polski TP100 podczas Ełckiej Zmarzliny pojawiła się na stronach Pucharu Polski (pmno.pl) już w dniu 30 grudnia 2011. Z lektury wpisów na forum wynika, że nikt nie protestował przeciwko Ełckiej Zmarzlinie jako pieszemu maratonowi na orientację. Słowa dezaprobaty i (być może) oburzenia wywołał tryb podjęcia przez Kapitułę decyzji, która była decyzją niedobrą. Krytyce poddany został nieregulaminowy i nie-zdroworozsądkowy sposób decydowania o tak istotnej sprawie jak M_P oraz dekoracja zwycięzców P_P_2011. Trzytygodniowy interwał pomiędzy podjęciem decyzji o rozegraniu Mistrzostw Polski a terminem imprezy jest zdecydowanie zbyt krótki. Jednocześnie nikt nie podniósł, by Ełcka Zmarzlina na M_P nie zasługiwała. Z tego co zasłyszałem oraz z tego co wyczytałem w internecie trudno o drugą taką imprezę w ramach cyklu P_P, w której cała okołorajdowa otoczka była tak bardzo rozbudowana z myślą o uczestnikach i dla uczestników. Osobiście nie miałbym nic przeciwko temu, aby M_P były rozgrywane podczas Zmarzliny co roku (impreza rangi mistrzowskiej wymaga mistrzowskiej oprawy :lol:). Jednak informacja o tym powinna pojawiać się odpowiednio wcześnie. Należy wyrazić nadzieję, że zaistniała sytuacja się więcej nie powtórzy. Kapituła już "naprawiła" regulamin i uczestnicy nie będą zaskakiwani tak istotnymi dla dyscypliny decyzjami jak termin rozegrania Mistrzostw Polski.
Życzę wszystkim udanego startu w Ełku.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: MP 2012
PostNapisane: Pn, 16 sty 2012, 22:59 
Offline

Dołączył: Śr, 30 maja 2007, 23:30
Posty: 13
Acha, sprawdziłem przed chwilą listę zgłoszeń na EZ2012 - nie 40 a 130 osób, z czołówki Pucharu (12 osób) na EZ zgłoszona jest nie tylko 1 (słownie: jedna) - Bartek Grabowski z M50 ale:
M 100
Jędroszkowiak Michał
Więcek Maciej
Buchajewicz Andrzej

K100
Giełzak Sabina
Trykozko Anna
Skolimowska Katarzyna


Open M
Jędroszkowiak Michał
Fudro Edward
Buchajewicz Andrzej


OPEN K
Giełzak Sabina
Trykozko Anna

Truszkowska Kamila

M50
Lenczowski Jan
Wanat Wojciech
Grabowski Bartłomiej

K50
Nowak Laura
Sadowska Anna
Rafalska Joanna

Co do reszty to Maciek Więcek będzie jeżeli dojdzie do siebie, oczywistym faktem jest całkowity brak koleżanek z kategorii K50 z nieznanych mi powodów. :( a fakt "olania" ;) mojej imprezy przez przesympatyczną koleżankę Laurę uważam za bardzo niestosowny :evil:

To w tonie żartobliwym.
P.S.
Tak naprawdę to bardzo cierpi moja dusza, że nikt z mojego miasta Świnoujścia nie raczy wystartować tu na Mazurach.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: MP 2012
PostNapisane: Pn, 16 sty 2012, 23:59 
Offline

Dołączył: Wt, 20 gru 2011, 15:29
Posty: 1
Co do reszty to Maciek Więcek będzie jeżeli dojdzie do siebie, oczywistym faktem jest całkowity brak koleżanek z kategorii K50 z nieznanych mi powodów. :( a fakt "olania" ;) mojej imprezy przez przesympatyczną koleżankę Laurę uważam za bardzo niestosowny :evil:

To w tonie żartobliwym.
P.S.
Tak naprawdę to bardzo cierpi moja dusza, że nikt z mojego miasta Świnoujścia nie raczy wystartować tu na Mazurach.[/quote]


Wiesiu, ale my bardzo chętnie! Nawet śniegu się nie boimy :geek:
Ale pociąg tam do Ciebie jedzie całą wieczność :o a autem 650 km tymi dróżkami to byłby ekstremalny wyczyn i nie mamy tyle czasu :cry:
Ale obiecujemy, że jeszcze Ciebie nawiedzimy jak będzie lepszy czas i pewnie połączymy to z kajakami :lol:
Mógłbyś też zaplanować coś w naszych stronach, chyba już niewielu pamięta tereny Bielików :twisted:

BTW Na Mazurach nikogo z nas nie będzie, ale zobacz że z naszego małego miasta startuje 7/8 osób w PMnO, co w dużym stopniu jest wynikiem Twojej działalności (trochę zasłużonej wazeliny ku pokrzepieniu cierpiącej duszy) :D

Świnoujście pozdrawia,
Krzysiek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: MP 2012
PostNapisane: Wt, 17 sty 2012, 15:53 
Offline

Dołączył: Pt, 2 gru 2011, 20:03
Posty: 15
Wichor, nie do końca o to chodzi - ww osoby startują często i jest duża szansa, że i tak by pobiegły u Ciebie. Zadaniem MP jest przede wszystkim popularyzacja maratonów pieszych na Orientację i fajnie jak mogą wystartować osoby spoza środowiska, może im się spodoba i zostaną. (ja tak zostałam po Dymnie). Gdyby była informacja w listopadzie pewnie gościłbyś u siebie osoby spoza PP, tak jak to miało miejsce zarówno na Kieracie, jak i na Dymnie. Takie osoby też potrafią zamieszać (w pierwszej 10 - 7 panów spoza pucharu na kieracie, z pierwszej 5 pań - 4 spoza pucharu, na Dymnie w pierwszej 3 - 0 zawodniczek startujacych regularnie w PP, wśród panów - 2 - i tak z czołówki MP na 100 i 50km z 2011 roku mamy 2 osoby i Maciek, który może przyjedzie), ale nie to jest najważniejsze. Przede wszystkim są to Mistrzostwa Polski, a nie Mistrzostwa Pucharu Polski, choć oczywiście jednym w głównych celów jest promocja PP, czego jednak się nie osiągnie przy tak późnym ogłoszeniu terminu MP.
Być może gdyby Laura wiedziała wcześniej gdzie są MP na 100km by w nich wystartowała.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: MP 2012
PostNapisane: Wt, 17 sty 2012, 20:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył: Wt, 3 sty 2012, 18:05
Posty: 21
Lokalizacja: Jelenia Góra :-)
Imię i nazwisko: Asia Rafalska
GG: 0
WiechoR, ja strasznie żałuję że nie wystartuje w tym roku w EZ :(
Bardzo miło wspominam zeszłoroczny start, od którego zaczęła się moja przygoda z PMnO, ale niestety życie (m.in. grafik w pracy) w tym roku nie pozwala mimo, że naprawdę bardzo, ale to bardzo bym chciała.
Mam nadzieję, że wezmę udział jeszcze w niejednej Twojej imprezie (i zapraszam tez do nas ;) )


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL