FORUM EKSTREMALNE

Piesze i rowerowe maratony na orientację
Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 20:18

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Temat: Re: Zmiana w składzie Kapituły PMnO
PostNapisane: Pt, 17 sty 2014, 13:51 
Offline

Dołączył: Cz, 1 gru 2011, 11:02
Posty: 10
Tak tylko się dopiszę, żeby nie było... skoro już czytam ten wątek ;)

Zgadzam się z Danielem i z tomso.
Też miałam okazję spędzić trochę czasu z Szymonem na różnych imprezach (przelotnie, bo ja lubię mieć swoje zdanie, nawet jeśli mnie ono wyprowadzi na manowce - patrz Jesienne Trudy 2013 :D) i potwierdzam, że jest dobrym nawigatorem, a z gps korzysta w sposób regulaminowy - np. z ciekawości sprawdza ile ma już "w nogach".
Współpraca z nim to prawdziwa przyjemność :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Zmiana w składzie Kapituły PMnO
PostNapisane: So, 25 sty 2014, 00:25 
Offline

Dołączył: Cz, 23 sty 2014, 11:40
Posty: 15
Lokalizacja: Ustrzyki Dolne
Imię i nazwisko: Wojciech Zając
GG: 0
Witam wszystkich,

W 2013 dołączyłem do zawodników PMnO trochę przypadkiem, ale bardzo mi się spodobało i chciałbym podzielić się opinią.
Strona pmno.pl jest bardzo uboga i w ogóle nie zachęca do wcięcia udziałów w zawodach. Podobnie jest z dużą większością stron samych zawodów. Trudno znaleźć na nich informacje, łatwo się pomylić co, gdzie i kiedy organizowane (i dlatego od razu bez doświadczenia zapisałem się na TP100). Trudno albo w ogóle nie można znaleźć archiwalnych relacji z zawodów. Najbardziej boli brak intuicyjnego poruszania się po stronie (menu) i brak wyników PMnO i PPM na stronie. W excelu nie liczą się, bo nie można nimi pochwalić się na portalach społecznościowych. Dodatkowo utworzenie możliwości założenia sprofilowanego konta i połączonego z fb i innymi portalami społecznościowymi dałoby znaczny wzrost zainteresowania zawodami.
Nie wiem tylko czy wszyscy tego chcemy? Bo rozumiem, że Wyrypy czy Jaszczur mają swój klimat w porównaniu do Kieratu, gdzie wystartowało ponad 600 osób.

Jako, że jestem jednym z założycieli nowego stowarzyszenia programistów Pythona (to jest język programowania podobnie jak PHP), więc mógłbym zaproponować na forum stowarzyszenia przygotowanie funkcjonalnej strony z wynikami dla PMnO. Stowarzyszenie, które powstanie niedługo, jest typu non-profit, więc jeżeli PMnO jest też czymś tego typu, to współpraca była by nawet łatwiejsza. Więcej o tym na priv i tak strasznie się rozpisałem.

Na Jaszczurze Praprzodek miałem okazję poszukiwać PK wraz z Szymonem i nie widziałem aby kiedykolwiek łamał on regulamin, a poza tym dobrze zna się na nawigacji.

Pozdrawiam
Wojtek Zając


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL