FORUM EKSTREMALNE

Piesze i rowerowe maratony na orientację
Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 21:08

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat: Re: Pucharowe Quo Vadis
PostNapisane: Cz, 9 maja 2013, 08:01 
Offline

Dołączył: Śr, 29 lut 2012, 14:36
Posty: 60
Lokalizacja: Warszawa
Imię i nazwisko: Bernard
GG: 0
miruna napisał(a):
To i ja swoje 3gr do Jaszczura.
Co z tego, że jest regulamin, skoro dostępny tylko dla zalogowanych?
Proszę sobie wyobrazić, że istnieją ludzie bez chęci dostępu do rejestrowania się na FB.
Rejestrowanie się na serwisie jakiś zawodów a rejestracja na FB to zupełnie inne konsekwencje.


Podpisuję się ręcyma i nogyma! Chrzanię późny termin przekazywania info - do tego już przywykłem, bo tak jest w wielu przypadkach, ale ta sytuacja, że regulamin jest dostępny tylko dla użytkowników serwisu internetowego prowadzonego komercyjnie przez prywatną firmę... Szkoda gadać


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Pucharowe Quo Vadis
PostNapisane: Cz, 9 maja 2013, 12:43 
Offline

Dołączył: Wt, 8 maja 2012, 11:56
Posty: 75
Lokalizacja: mieszko1313@op.pl
GG: 0
krasus napisał(a):
Ja rozumiem, że pewnych rzeczy nie wiedzieliście, ale wtedy się mówi: "impreza na pewno się odbędzie, wszystko dopinamy, damy znać za tydzień

Jest różnica pomiędzy: "dopinamy" a "na pewno się odbędzie (w znaczeniu: opublikować info z podstawowymi szczegółami)".
To drugie można ogłosić dopiero gdy zostanie uzgodniona w 100% baza imprezy. Niestety ta kwestia była uzależniona od zejścia śniegów i sprawdzenia różnych wariantów bazy przez ich dysponentów po zejściu śniegów (nie przez Zgromadzenie Wędrownicze). Choć akurat tego nie wyjasniłem szczegółowo. Zapadła decyzja że opublikowanie nastąpi w sposób odpowiedzialny - czyli gdy będzie wiadomo w 100% u którego dysponenta będzie baza. Niestety ten proces przedłużał z przyczyn leżących poza Zgromadzniem.


Bernard napisał(a):
sytuacja, że regulamin jest dostępny tylko dla użytkowników serwisu internetowego prowadzonego komercyjnie przez prywatną firmę... Szkoda gadać

Tez nie popieram przymusu logowania.
Dlatego dla niechętnych logowaniu podpowiedziane są dwa namiary uzyskania regulaminu:
- wystarczy napisać na mejl, który jest pod Info (info z mejlem nie wymaga logowania),
- wystarczy napisać sms`em, na jaki adres podesłać regulamin (nr tel do sms nie wymaga logowania).
Proste i dostępne bez logowań.

Może ja trochę staromodny jestem. Pamiętam czasy gdy o imprezach wszyscy dowiadywali się pocztą - taką z naklejanymi znaczkami i kopertami. Przyjeżdżało się nawet gdy o imprezie dowiedziało się 3 dni przed. I to nie wywoływało poruszenia. A dziś zalogować się na fejsbuku (wklepując jakiekolwiek dane - bez kupowania znaczka i chodzenia do skrzynki pocztowej, bez czekania aż dojdzie list) - wywołuje poruszenie że to komercyjny portal, że niski standard informacji. Cóż....
pzdr, malo


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Pucharowe Quo Vadis
PostNapisane: Pt, 10 maja 2013, 09:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył: Cz, 23 gru 2010, 10:59
Posty: 65
Lokalizacja: Szczecin
GG: 0
malo napisał(a):
Tez nie popieram przymusu logowania.
Dlatego dla niechętnych logowaniu podpowiedziane są dwa namiary uzyskania regulaminu:
- wystarczy napisać na mejl, który jest pod Info (info z mejlem nie wymaga logowania),
- wystarczy napisać sms`em, na jaki adres podesłać regulamin (nr tel do sms nie wymaga logowania).
Proste i dostępne bez logowań.


Dwa namiary uzyskania regulaminu sa zbyt uciazliwie i zniechecajace. Chyba zawody sa dla ludzi, a zniechecanie ich nie jest dobrym sposobem na zaproszenie ich do wziecia udzialu. Nie podoba mi sie pomysl prowadzenia strony zawodow tylko na FB.

Mysle ze zmienisz zdanie odnosnie uzyskiwania regulaminu gdy dostaniesz 100 maili z prosba o pdf. Naprawde nie prosciej zalozyc bloga na jakims gotowcu?

Za to chcialbym pochwalic Jaszczura za eleganckie grafiki/plakaty. Skoro to idzie tak dobrze to inne rzeczy tez powinny :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzedni  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL