FORUM EKSTREMALNE

Piesze i rowerowe maratony na orientację
Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 18:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Stwórz nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Dalej
Autor Wiadomość
 Temat: Wybór nowego Kapitulanta!
PostNapisane: Cz, 21 sty 2010, 12:51 
Offline
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył: So, 26 maja 2007, 15:22
Posty: 441
Lokalizacja: Wolin
Imię i nazwisko: Grzegorz Łuczko
GG: 724069
Witam,

Jako, że Bartek Woźniak zrezygnował z pełnienia funkcji Kapitulanta, musimy powołać osobę na jego miejsce.

Ja ze swej strony proponuję Yanka (Janusz Karp), który nie tylko startuje w setkach (rzadziej niż by chciał, ale jednak!), ale czynnie uczestniczy w środowisku setkowym .

Do 31 stycznia można zgłaszać swoje kandydatury, po tym czasie przeprowadzimy ankietę i wybierzemy następce Bartka.

_________________
PK4 - Blog ekstremalny. Podejmiesz wyzwanie?| Sherpas Raidteam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Wybór nowego Kapitulanta!
PostNapisane: Cz, 21 sty 2010, 16:36 
Offline

Dołączył: Pt, 20 cze 2008, 08:52
Posty: 101
Proponuję Bogdana Rycerskiego. Nie pytałem co prawda o zdanie, ale .... Można by spróbować.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Wybór nowego Kapitulanta!
PostNapisane: So, 23 sty 2010, 23:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył: Pn, 27 kwi 2009, 20:05
Posty: 26
Grzesiek, dzięki za zaufanie, nie powiem że zgłoszenie mojej kandydatury nie sprawiło mi przyjemności bo skłamię :P
Nie uchylam się od pracy społecznej, lecz znalazłem trzy "ale", które wg mnie dyskwalifikują mnie póki co z kandydowania do Kapituły:
1. Mieszkam i pracuję pod Londynem, nie wiem jak długo jeszcze. Trochę odległa perspektywa, na dodatek totalna niewiadoma czy sam wystartuję i ile razy. A w środowisku trzeba fizycznie bywać by istnieć.
2. Kapituła to kapituła, musi być taka że "mucha nie siada". A ja póki co wdałem się w dyskusję okraszoną epitetami z organizatorem jednej z setek na forum napieraja. Moja kandydatura mogła by wprowadzić niepotrzebny ferment, może niechęć ze strony osób dla setek istotnych, bardziej zasłużonych i doświadczonych. Tego bym nie chciał.
3. Czy w Kapitule powinna być osoba która 1 ( słownie: jeden ) raz zdobyła punkty do PMnO ? Według wielu osób z pewnością nie.

Ja mam dwie kandydatury :
1. Mirek Horbaczewski jest bardzo aktywnym setkowiczem - udziela się na forach, dyskutuje, a przede wszystkim sam dużo startuje. No i de facto jest już w waszym gronie, tyle że z funkcją sędziego technicznego.
2. Kandydatura druga - Paweł Pakuła. Spełnia te same kryteria co Mirek, a ponadto jest od Mirka trochę szybszy :-) , że o mnie nie wspomnę... To już rasowy setkowy wymiatacz, potrafi z pewnością spojrzeć na zagadnienie z perspektywy czołówki peletonu.

_________________
http://www.stokilometrow.blog.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Wybór nowego Kapitulanta!
PostNapisane: N, 24 sty 2010, 21:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył: Śr, 5 lis 2008, 22:13
Posty: 62
Lokalizacja: Nowa Iwiczna
Imię i nazwisko: Marcin Klisz
GG: 0
Dodam kolejnego kandydata, niestety bez uzgadniania z zainteresowanym:
Tadek Podraza.
Tadek konsekwentnie bawi się te imprezy od, chyba czterech lat.
Zaliczył większość z nich i nie mało ukończył.
Pomimo, że nie biega, tylko podbiega ;) , zdaża Mu się stanąć na podium.
Dla mnie ma nieposzlakowaną opinię jako setkowicz i bardzo dobrze wspominam wspólnie przemaszerowane setki.
Dla zainteresowanych tą kandydaturą wywiad, którego udzielił w zeszłym roku na forum Sherpas :
http://sherpas.pl/rt/articles/33/wywiad ... egarmistrz
i jeszcze całkiem świeży blog Tadka:
http://www.100-tado.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Wybór nowego Kapitulanta!
PostNapisane: Pn, 25 sty 2010, 11:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył: Pn, 27 kwi 2009, 20:05
Posty: 26
Jeszcze jedna osoba. Nie mam możliwości zweryfikowania czy zgadza się na kandydowanie, ale :
( w tle dzwiękowym słychać werble ) Urszula Wojciechowska, znana jako Krolisek.
Kto interesuje się setkami wie że jest bardzo zaangażowana w temat, dużo pisze, sama startuje w rajdach przygodowych itp., itd.
Sorry Panowie, ale ja zagłosuję na Ulę 8-)

_________________
http://www.stokilometrow.blog.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Wybór nowego Kapitulanta!
PostNapisane: Pn, 25 sty 2010, 11:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył: Wt, 28 kwi 2009, 14:07
Posty: 226
Imię i nazwisko: Ula Wojciechowska
GG: 0
Hej Yanek, dzięki, ale to nie jest najlepszy pomysł. Przede wszystkim dlatego, że nie startuję w setkach. Mniej więcej wiem, o co w tym chodzi - ale z opowieści innych. Faktycznie interesuję się setkami, ale jest jasno powiedziane, że w Kapitule ma być "Zawodnik".

Piszcie do Pawła Pakuły albo do Tadka Podrazy, to moje typy (nie wiem co oni na to, ale pewnie da się ich przekonać). ;)

Pozdrawiam!

_________________
http://www.krolisek.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Wybór nowego Kapitulanta!
PostNapisane: Pn, 25 sty 2010, 21:29 
Offline
Admin
Avatar użytkownika

Dołączył: So, 26 maja 2007, 15:22
Posty: 441
Lokalizacja: Wolin
Imię i nazwisko: Grzegorz Łuczko
GG: 724069
Wychodzę z założenia, że poziom sportowy nie równa się zaangażowaniu w pracę nad regulaminami itp. To jednak zupełnie inne sprawy...

Stąd nie rozumiem Twoich wątpliwości Yanku.

_________________
PK4 - Blog ekstremalny. Podejmiesz wyzwanie?| Sherpas Raidteam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Wybór nowego Kapitulanta!
PostNapisane: Śr, 27 sty 2010, 00:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył: Pn, 27 kwi 2009, 20:05
Posty: 26
Zgadzam się z Tobą, poziom sportowy nie ma tu nic do rzeczy. Ale moja decyzja o rezygnacji z kandydowania związana jest z tym co napisałem w punkcie drugim. Mam nadzieję że Paweł będzie kandydować i wejdzie do Kapituły.

_________________
http://www.stokilometrow.blog.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Wybór nowego Kapitulanta!
PostNapisane: Śr, 27 sty 2010, 11:31 
Offline

Dołączył: Śr, 6 sty 2010, 20:19
Posty: 99
O tak Paweł jak najbardziej, zdecydowanie popieram kandydaturę Pawła.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Wybór nowego Kapitulanta!
PostNapisane: Śr, 3 lut 2010, 20:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył: Wt, 16 gru 2008, 12:09
Posty: 42
Lokalizacja: Wisznice, woj. lubelskie
Imię i nazwisko: Paweł Pakuła
GG: 0
Wlkp, Yanek, Krolisek:

Bardzo Wam dziękuję za poparcie i zaufanie. Niestety nie podejmę się funkcji Kapitulanta. Bardzo możliwe że niedługo wyjadę na dłuższy czas za granicę, nie wiem czy nie spędzę tam przynajmniej roku. Możliwe, że w tym roku wystartuję w tylko jednej lub dwóch setkach. Nie wiem jak będzie u mnie z czasem i dlatego póki co nie chciałbym się angażować w prace której nie mógłbym sumiennie podołać.

Moim kandydatem jest Mirek Horbaczewski. Osoba dobrze znana w rajdowym środowisku, często startująca, bardzo życzliwa, aktywna na forum i co bardzo ważne chętna do udzielania się w pracach Kapituły. Jestem za Mirkiem.

Pozdrawiam :)

_________________
http://maratony.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Dalej

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL