FORUM EKSTREMALNE

Piesze i rowerowe maratony na orientację
Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 09:41

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Temat: Wybory do Kapituły PMnO [2021] - Organizatorzy
PostNapisane: Cz, 21 sty 2021, 23:25 
Offline

Dołączył: Cz, 13 sty 2011, 11:33
Posty: 182
Imię i nazwisko: Marcin H
GG: 0
Wątek na programy/wizje.

Zgłoszone kandydatury:
- Jarek Wieczorek
- Daniel Śmieja


Ostatnio edytowano Pt, 22 sty 2021, 23:49 przez hhh, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Wybory do Kapituły PMnO [2021] - Organizatorzy
PostNapisane: Pt, 22 sty 2021, 12:58 
Offline

Dołączył: Śr, 11 wrz 2013, 09:39
Posty: 63
Lokalizacja: Wrocław
GG: 0
Cześć, nazywam się Jarek Wieczorek i zgłosiłem swoją kandydaturę do Kapituły PMnO jako tzw. przedstawiciel organizatorów.
Organizuję Rajd Liczyrzepy i jestem czynnym uczestnikiem zawodów na orientację - startuję od 2011 r., głównie na trasach rowerowych, ale i tak większość tych imprez jest wspólna dla piechurów i rowerzystów. Sądzę więc, że mam duże doświadczenie dotyczące oczekiwań zawodnika co do imprezy i możliwości spełnienia tych wymogów.
1. Nie chce sztywno trzymać się jako strona organizatora, tylko równoważyć wymogi i oczekiwania uczestników a możliwości ich sprostania przez organizatorów.
2. Kwestia RODO - nie wszystko jest
3. Komunikacja na linii Kapituła - Uczestnicy. Komunikaty powinny regularnie pojawiać się na stronie pmno.pl, a dyskusja na tematy powinna być prowadzona na tym forum i fb.
4. Współpraca z PPM (Puchar rowerzystów) w zakresie promocji i rozwoju Pucharów. Uprawiamy niszowy sport i nie możemy sobie pozwolić na osobne działanie.
5. Wprowadzenie tzw. Doradcy - Kapituła nie jest wszechwiedząca i w niektórych sprawach powinna móc skorzystać z pomocy kogoś doświadczonego czy eksperta w danej dziedzinie. Może wśród uczestników lub organizatorów mamy inspektora ochrony danych osobowych, marketingowca/PR-owca.
6. Pilne ustalenie funkcjonowania PMnO w czasie pandemii. Doprecyzowanie możliwości przenoszenia imprez, charakteru rozgrywania zawodów, terminów na przekazanie najważniejszych informacji przez organizatorów.
7. Kosmetyka regulaminu oraz aktualizacja kryteriów oceny zawodów.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Temat: Re: Wybory do Kapituły PMnO [2021] - Organizatorzy
PostNapisane: N, 24 sty 2021, 17:27 
Offline

Dołączył: So, 26 maja 2007, 18:29
Posty: 769
Lokalizacja: Szczecin
Imię i nazwisko: Daniel Śmieja
GG: 2553684
Witam wszystkich,
jestem zaangażowany w rozwój pucharu praktycznie od samego początku kiedy to powstał PMnO (2006r.), To z mojej inicjatywy powstała pierwsza strona www, którą osobiście utworzyłem i przez wiele lat aktualizowałem. Następnie jako członek Kapituły od 2009r i sędzia główny od 2010r. zajmowałem się tworzeniem regulaminów oraz aktualizacją wyników. Przez ten czas Puchar rozwinął się z kilku imprez do kilkudziesięciu, tak że trudno wcisnąć się w wolny termin. Wiele naszych pomysłów się udało, inne były kontrowersyjne, a jeszcze inne całkowicie chybione.
W mojej ocenie, większość rozwiązań w PMnO zostało już dopracowanych i regulamin nie wymaga dalszych zmian.

Poprzedni rok był trudny, wiele imprez zostało odwołanych, jednak uważam, że wyszliśmy z tego obronną ręką, pełni nowych doświadczeń, jak funkcjonować w obecnych warunkach.

Puchar rozwinął się już do takiego stopnia, że najwyższy czas aby sformalizować naszą instytucję, przez powołanie stowarzyszenia.
Uważam to za najważniejszy cel dla nowej Kapituły.
Zdaję sobie sprawę, że praca Kapituły powinna być szybsza, jednak trudno to pogodzić z codziennymi obowiązkami. Tutaj też czeka nas jeszcze dużo pracy.

Pozdrawiam
Daniel Śmieja


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj w/g  
Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL