FORUM EKSTREMALNE

Piesze i rowerowe maratony na orientację
Teraz jest N, 17 gru 2017, 14:51

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Dalej
Autor Wiadomość
 Temat: Lista członków oraz kilka słów o każdym z nas
PostNapisane: Pn, 27 kwi 2009, 08:34 
Admin

Imię i nazwisko: Grzegorz Łuczko
GG: 724069
Witam,

Proszę o pozostawienie tutaj krótkiego opisu każdego z członków teamu, fajnie jeśli znalazłoby się jakieś zdjęcie.

Ja na razie się wyłamię :) . Na bieżąco publikuję na PK4 więc jakiś obraz mnie już macie. Teraz Wasza kolej!

Poniżej lista członków PK4.PL TEAM - o wpisaniu na listę decyduje chęć przystąpienia do teamu wyrażona w tym temacie.

Piotr Bartochowski - Łódź
    Karol Ćmiel - Wałcz / Poznań
    Beata Gajlikowska - Kraków
    Marta Janczarska - Kraków
    Kuba Jasik - Bydgoszcz
    Janusz Karp - Rzeszów
    Janek Kaseja - Warszawa / Cardiff
    Grzegorz Łuczko - Wolin / Szczecin
    Marek Michalczyk - Kielce
    Paweł Pakuła - Wisznice
    Jakub Panek - Rabka-Zdrój
    Krzysztof Sornat - Myszków
    Piotr Zagórski - Tanowo okolice Szczecina

Poniżej natomiast znajdziecie mapkę, na której odnaleźć można naszych klubowiczów:

Obejrzyj mapę!

Temat: Re: Kilka słów o każdym z nas
PostNapisane: Pn, 27 kwi 2009, 18:23 

Imię i nazwisko: Marek Michalczyk
GG: 0
Cześć,
Nazywam się Marek Michalczyk i czasem komentuje na pk4, tam też napisałem już kilka istotnych o sobie informacji.Jednym słowem sport pomógł mi zachować zdrowie.Zdecydowanie łatwiej i przyjemniej trenuje się jak ma się jakiś cel.W przyszłym roku chciałbym wystartować i ukończyć na fajnej pozycji jakiś rajd.W tym roku zdobywam doświadczenie w setkach.

to ja
http://picasaweb.google.com/michalczykm ... directlink

Ostatnio edytowano N, 3 maja 2009, 19:11 przez makhi, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Pn, 27 kwi 2009, 20:16 

Cześć,
tu Yanek czyli Janusz Karp.
Rozpocząłem zabawę z setkami w wieku, w którym inni kończą uprawianie sportu. Mam wąską specjalizację ( marsze i marszobiegi długodystansowe ) i myślę że tak już pozostanie, raczej nie spodziewajcie się po mnie występów na rolkach czy linach.
W najblizszym czasie opuszczam nasz piękny kraj na kilka, max. kilkanaście miesięcy. Bardzo żałuję że nie będę mógł zatem godnie reprezentować PK4.PL TEAMu w zawodach PMnO 2009... Ale w tym czasie postaram się pokazać siłę PK4.PL TEAMu za granicą :)

PostNapisane: Pn, 27 kwi 2009, 22:02 

GG: 2172281
Witajcie!
Mam na imię Kuba, jestem tegorocznym maturzystą i zdecydowanie początkującym zawodnikiem. Wystartowałem do tej pory na Nocnej Masakrze (zdobyłem 10/16 PK :)), ale mam zamiar nabrać większego doświadczenia w setkach, a może poźniej i w rajdach przygodowych i innych imprezach.

PostNapisane: Wt, 28 kwi 2009, 09:54 
Admin

Imię i nazwisko: Grzegorz Łuczko
GG: 724069
Przydałoby się jakoś to wszystko uporządkować, pewnie trochę czasu zejdzie nam zanim wszyscy zainteresowani dowiedzą się o istnieniu zespołu, zanim wszyscy się "zapiszą" - myślę, ze to będzie taki początkowy etap, później będziemy mogli zacząć już coś dalej kombinować.

Chciałbym więc ułożyć listę członków PK4.PL TEAM. Ten krótki opis w tym temacie jednoznaczny będzie z oficjalnym przyjęciem do zespołu. Pasuje Wam takie rozwiązanie?

W pierwszym wpisie w tym temacie umieszczę listę.

Temat: Re: Lista członków oraz kilka słów o każdym z nas
PostNapisane: Wt, 28 kwi 2009, 12:46 

GG: 5541965
Witam wszystkich,
Nazywam się Marta Janczarska, moja przygoda z setkami zaczęła się rok temu na Kieracie (który ukończyłam) potem wystartowałam w H-36 i tutaj już nie poszło mi najlepiej, więc jak na razie nie mam dużego doświadczenia. Starty w setkach traktuję jako dodatek do moich zainteresowań - czyli głównie gór i podróży.

PostNapisane: Wt, 28 kwi 2009, 13:35 

Imię i nazwisko: Karol Ćmiel
GG: 1558150
Grzesiek musisz dopisać Pawła Pakułę, to może ja w kilku słowach o Pawle, biega ultra i uliczne, jest zwycięzcą tegorocznych Ełckich Roztopów, pisze autorskiego bloga: http://maratony.blogspot.com/ i jest znany na PK4 jako gaduła;)

PostNapisane: Wt, 28 kwi 2009, 15:54 

Imię i nazwisko: Paweł Pakuła
karolcm napisał(a):
Grzesiek musisz dopisać Pawła Pakułę, to może ja w kilku słowach o Pawle, biega ultra i uliczne, jest zwycięzcą tegorocznych Ełckich Roztopów, pisze autorskiego bloga: http://maratony.blogspot.com/ i jest znany na PK4 jako gaduła;)

Dzięki Karol za pomoc, potwierdzam wszystko :)

PostNapisane: Wt, 28 kwi 2009, 17:09 

Nie chciałem być niegrzeczny zostawiłem trochę czasu dla Pań, ale już nie mogę się powstrzymać.
Przyłączam się do ekipy z uśmiechem na ustach.

Moje dane:
Patyk czyli Piotr Zagórski;
wiek - 25;
zamieszkały - Tanowo nad Szczecinem, woj. Zachodniopomorskie;
dyscypliny - Nastawiony głównie na Rajdy, ale do wszystkiego szybko się zapalam więc jeszcze zobaczymy;
doświadczenie - początkujący, trening od kilku miesięcy, wcześniej okazjonalnie góry, rower siatkówka;
TEAM - od stycznia zaczęliśmy budować team ze znajomymi, czekamy na efekty;
główna zaleta - mnóstwo pomysłów.

Miało być krótko?

Temat: Zgłoszenie
PostNapisane: Śr, 29 kwi 2009, 14:00 

Witam!

I ja zgłaszam swój akces do PK4.PL TEAM. Skoro już wiemy jak można łączyć przynależność do dwóch zespołów, to z czystym sumieniem mogę dołączyć do Was!

Janek Kaseja - miałem już okazję zainstnieć na blogu Kuertiego przy okazji wygranej w ostatni m konkursie foto. :) Jestem z Warszawy - chociaż obecnie siedzę (przed komputerem) na wymianie studenckiej w pieknęj Walii. Od następnego roku akademickiego wracam do PL i już bez przeszkód logistycznych będę mógł realizować sie w rajdach, które obecnie stanowią moje główne zainteresowanie. Chociaż muszę przyznać, że po lekturze PK4 coraz bardziej mam ochotę spróbować zmierzyć się z jakąś 100tką...

Ten sezon jest moim pierwszym poważnym doświadczniem w AR - takim z rzetelnym treningiem i częstszymi startami. Wcześniej poza minirajdami (http://www.niezlakorba.pl/raid), które organizujemy w moim środowisku harcerskim, byłem tylko na Szarpaninie 2008 (bez sukcesu). Sporo więcje doświadczenia mam w mojej koronnej dyscyplinie czyli w martonach MTB.

Tak jak wspominałem mój pierwszy team to Niezła Korba, który stworzyliśmy z grupą znajomych. Mamy blog i staramy się tam wzajemnie nakręcać do trenowania/startowania (http://www.niezlakorba.pl/team).

Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Dalej

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1