FORUM EKSTREMALNE

Piesze i rowerowe maratony na orientację
Teraz jest Wt, 21 lis 2017, 14:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzedni  1, 2, 3, 4  Dalej
Autor Wiadomość
 Temat: Re: Lista członków oraz kilka słów o każdym z nas
PostNapisane: Wt, 26 maja 2009, 12:43 

Imię i nazwisko: Beata
Dzięki :) Jest moim oczkiem w głowie :)

Zdecydowanie ten Eddi :) - już nawet za suczkami zaczął ganiać i muszę przyznać, że utrzymanie 47kg żywej wagi nie przychodzi łatwo :) az się boję myśleć co będzie jak dojdzie do swojej docelowej wagi 65kg :)

A tak sobie wczoraj w nocy przypomniałam, że mam jeszcze jakieś zdjęcia, głównie z Cracovia Maratonu na oficjalnym koncie :)
http://picasaweb.google.pl/beata.gajlikowska/

PostNapisane: Śr, 27 maja 2009, 22:17 

Cześć,
nazywam się Krzysztof Sornat i tutaj ogólniejsza informacja o mnie.

Studiuję we Wrocławiu. W wakacje mieszkam w Myszkowie koło Częstochowy. Specjalizuję się w Harpaganie - 4 starty i 4 tytuły, najlepszy z czasem 18h44'. W innych rajdach nie startowałem. Trenuję bieganie. Preferuję biegi przełajowe o długości 10-15 km. Wspinam się na Jurze i lubię chodzić po górach. Techniki linowe nie są mi obce. Jestem członkiem Jurajskiego Klubu Wysokogórskiego i Herbatnic Alpin Club. Podróżowałem po Tadżykistanie w ramach Pamir-Zerawszan Expedition 2008.
Prowadzę bloga.

Aktualnie moje plany startowe wyglądają tak, że chcę wyleczyć się do końca z kontuzji ścięgna i móc zacząć normalnie trenować.

Pozdrawiam
Krzysiek

PostNapisane: Śr, 27 maja 2009, 22:33 

Imię i nazwisko: Karol Ćmiel
GG: 1558150
Witamy w zespole, ostatnie czasy przyniosły cenne nabytki;)
Mam nadzieję, że ścięgno nie zatrzyma Cię na długo, obecnie razem jesteśmy kontuzjowani w zespole.
Już jesteś na liście.

PostNapisane: Pt, 29 maja 2009, 20:26 

GG: 5541965
Beti napisał(a):
Cześć Marto.

Wszystko sie zgadza :) ... studiowalam na EAIiE .. de facto nadal studiuję .. zachciało sie na stare lata :D

A co do wybiegania to bardzo chętnie, choć długich jeszcze nie robilam - poza jakimś startem w półmaratonie, ale jakbyś miała ochotę to zamierzam wraz w tygodniu biegać w Zabierzowie przy Skale Kmity - las, górki, spiew ptaków ... cóz może chcieć więcej :)

Koty też lubię, ale nie da się ich zabrać ze sobą na trening, a psa czasami zabieram :)

Beti,
dzięki za zaproszenie, jednak Zabierzów to dla mnie trochę za daleko, pozostanę przy bieganiu po bulwarach wiślanych

PostNapisane: N, 31 maja 2009, 19:24 

Imię i nazwisko: Jakub Panek
GG: 0
Cześć.
Nazywam się Kuba Panek.
Mam 18 lat i mieszkam w Rabce.
Aktualnie się uczę i próbuje zorganizować setkę u siebie w okolicy :D
Moja największa pasje to góry, podróżowanie i fotografia.
Jak dotychczas udało mi się ukończyć 2 setki: Piąty Unijny (14h50min) i Kierat (15h36min) w sumie to obydwie w tym miesiącu. ;)
W przyszłości planuje spróbować chociaż raz w jakichś dużych zawodach AR i wystartować w UTMB. A z bardziej przyziemnych to zaliczyć jeszcze parę setek.

PostNapisane: N, 31 maja 2009, 21:49 

Imię i nazwisko: Beata
Kuba gratulacje :!: Piękne wyniki i do tego obie setki w jednym miesiącu. Rewelacja :D

PostNapisane: Pn, 1 cze 2009, 20:26 
Admin

Imię i nazwisko: Grzegorz Łuczko
GG: 724069
Kuba, a kiedy chcesz ten UTMB robić?

Ja mam to również wpisane na listę "chciałbym kiedyś wystartować w...". Może cel na kolejny sezon? :)

PostNapisane: Wt, 2 cze 2009, 15:45 

Imię i nazwisko: Jakub Panek
Hej.
W UTMB z tego co się kiedyś doczytałem można startować dopiero po ukończeniu 20 lat tak więc będę musiał zaczekać jeszcze 2 lata. A co do startów to najprawdopodobniej 29-2 lipiec-sierpień uda mi się zorganizować 100 km w Rabce. Dopinam właśnie wszystkie sprawy na ostatni guzik i kończę powoli robić stronę tak więc w najbliższym czasie mam nadzieję że uda mi się resztę zespołu oficjalnie zaprosić na "małe co nieco" w Rabce :D

PostNapisane: Wt, 2 cze 2009, 21:56 

To tylko 2 tygodnie po Wielkopolskiej Szybkiej Setce :-(

PostNapisane: Śr, 3 cze 2009, 23:34 

Tak a propos członków zespołu PK4.pl Team to poniżej cały mój wpis, który umieściłem 26 maja na najpopularniejszym jak na razie forum rajdowo-ekstremalnym, a dotyczący jednego z Was. Proponuję przeczytać go również za rok ;-)

Mirek na napieraj.pl napisał(a):
Jako najgorszy z najlepszych (byłem ostatnim, który zmieścił się w limicie czasu i to w dodatku po raz pierwszy w życiu, bo poprzednie próby w liczbie równe 10 były nieudane) chciałbym Wam również pogratulować.
Jakże inna jest moja radość od Waszej. Ciekaw jestem jak się czuliście na mecie po wygraniu takiego rajdu, czym to dla Was było, w końcu starych wyjadaczy, mających sporo sukcesów na koncie.
Chyba inaczej patrzy na sukces profesjonalista, a inaczej amator, bo inne są miary tego sukcesu, inna praca włożona w wynik.

Przy okazji chciałbym raz jeszcze serdecznie pogratulować Kubie Pankowi zajęcia 3 miejsca. To prawdopodobnie będzie zwycięzca wielu przyszłych edycji tego rajdu. Jeżeli Paweł Dybek pojawi się w przyszłym roku na starcie to walka Kuby z nim o zwycięstwo może być pasjonująca, i wcale nie jest przesądzone kto by wygrał Kierat 2010.
Kuba potrafi również przegrywać, a to ważna i trudna umiejętność. Rok temu byłem jego opiekunem na Kieracie, jako że miał wtedy dopiero 17 lat. Zwrócił się o pomoc do Supernovej a ja mu nie odmówiłem. Szkoda tylko, że byłem wtedy w bardzo słabej formie. Chłopak wyrywał się do przodu ale zdawał sobie sprawę, że nie może łamać obietnic, że musi dostosować swoje tempo do opiekuna. Kiedy w końcu wycofaliśmy się na 67 km (był z nami jeszcze Zbyszek z Koszalina) ani trochę nie marudził, nie miał żadnych pretensji czy żalu o nieudany rajd. Już wtedy pokazał klasę. Jeżeli nadal będzie skromny, rozsądny i woda sodowa nie uderzy mu do głowy, nie znudzą się monotonne czasami treningi, to możemy mieć dobrego zawodnika pewnie nie tylko na setkach.
Było mi bardzo miło, gdy Kuba zadzwonił do mnie i pogratulował ukończenia Kieratu, mimo ze miałem czas prawie 2 razy gorszy od niego i mimo tego, że młodzież w jego wieku mogłaby uważać, że miejsce dla mojego pokolenia jest w klubie emeryckim a nie na Kieracie.
Miałem kryzys w środku drugiej połówki, ale świadomość, że mój ubiegłoroczny podopieczny załapał się na podium, kazała mi walczyć do końca.

Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzedni  1, 2, 3, 4  Dalej

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1