FORUM EKSTREMALNE

Piesze i rowerowe maratony na orientację
Teraz jest Śr, 20 wrz 2017, 12:11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzedni  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat: Re: Lista członków oraz kilka słów o każdym z nas
PostNapisane: Wt, 16 cze 2009, 21:22 

Imię i nazwisko: Jerzy Ścibisz
GG: 6842182
Od dawna nie zaglądałem na forum, aż tu dzisiaj patrzę a pod Szczecinem (a właściwie nad Szczecinem ), tworzy się jakiś team, to obiecujące. Zapraszamy do nawiązania bliższych kontaktów - załoga eXtremalnej Soboty. Można nas namierzyć na http://www.extremalnasobota.info/

PostNapisane: Wt, 16 cze 2009, 22:09 

Imię i nazwisko: Karol Ćmiel
GG: 1558150
Irzi Rajder napisał(a):
Od dawna nie zaglądałem na forum, aż tu dzisiaj patrzę a pod Szczecinem (a właściwie nad Szczecinem ), tworzy się jakiś team, to obiecujące.

To nawet za mało;) team nie ma ograniczeń terytorialnych, cała piękna Polska:)

PostNapisane: Wt, 16 cze 2009, 23:48 

GG: 0
No więc teraz ja!
Krzysiek Nosal
Wrocław
strona internetowa: http://nosal.net.pl

W rajdach jestem jak najbardziej początkujący. Zacząłem w zeszłym roku Przejściem Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej. Z dużym bólem ukończyłem. od tego czasu zacząłem poważnie myśleć o startach w setkach a może przyszłości w AR. Od zeszłorocznego startu nie brałem udziału w żadnych zawodach(jakoś tak wyszło). Ze względu na maturę do niedawna i wyjazdy przez całe lato to sezon zacznę dopiero na jesieni :-) od Przejścia. Potem jakieś setki...

Starty traktuję jako dodatek do innych pasji jakimi bez wątpienia są podróże, góry i wszystko co z nimi związane(trekking, wspinaczka, narty). Powoduje to brak czasu na solidny trening wszystkiego w czym chciałbym być lepszym ale starać się trzeba bo nie jestem w stanie z czegokolwiek zrezygnować.

PostNapisane: Śr, 17 cze 2009, 07:47 
Admin

Imię i nazwisko: Grzegorz Łuczko
GG: 724069
Krzysiek,

Witaj w zespole! Jak ukończyłeś Przejście to nie jesteś taki początkujący znowu, 145km po górach to nie byle co!

PostNapisane: Cz, 25 cze 2009, 09:07 

Witam. Długo zastanawiałem się nad tym, czy mogę przystąpić do pk4.pl team'u (z kilku powodów, m.in. znacznie zawyżam średnią wieku teamu), ale po przeczytaniu manifestu zdecydowałem się na tak z nadzieją, że mnie nie wylejecie. Nazywam się Tomek Kowalski, mieszkam w Bydgoszczy. Z kilkoma z Was spotykałem się już na różnych imprezach. Startuję wyłącznie w imprezach pieszych, szczególnie rajcują mnie piesze maratony na orientację. Reprezentuję odłam "turystyczny", na zawodach nie biegam, między zawodami nie trenuję. Wynik (miejsce) jest dla mnie sprawą drugorzędną. Trudno mi pisać o dotychczasowych osiągnięciach, bo specjalnie ich nie mam. Dla porządku podam:
- Maraton w Puszczy Kampinoskiej 1997 r. (liniowa) - 100 km w czasie 21.45
- "Nocna Masakra" 2008 - trasa piesza - 26 miejsce
- "Jesienne Trudy" 2008 - trasa piesza 50 km - 5 miejsce
Dotychczas reprezentowałem jednoosobowy team, byłoby mi bardzo miło gdybym mógł startować w barwach "pk4.pl team". Moje najbliższe plany to:
- trasa piesza 50 km na Wielkopolskiej Szybkiej Setce w Mosinie k.Poznania
- trasa piesza 50 km na Nawigatorze IV w Mrozach k.Mińska Maz.
Uprzejmie zatem proszę o przychylenie się do mojego wniosku i przyjęcie do ekipy. Tomek

PostNapisane: Cz, 25 cze 2009, 20:53 

Imię i nazwisko: Karol Ćmiel
GG: 1558150
Witamy:)
kilku naszych będzie na WSS, więc pewnie się z nimi zobaczysz:)

PostNapisane: N, 18 kwi 2010, 19:15 

Witam
To może ja coś o sobie napisze. Nazywam się Piotr Ślęczkowski jestem ratownikiem medycznym oraz ekonomistą. Aktualnie robię uprawnienia ratownika WOPR. Swoją przygodę zacząłem od kajakarstwa górskiego gdzie reprezentowałem barwy klubu SKS Start Nowy Sącz. Później było MTB i kolarstwo szosowe. Od ponad 10 lat jestem aktywnym łazikiem górskim, przeszedłem beskidy, pienieny, gorce i tatry. Wspinam się w skale i w lodzie co sprawia mi największą frajdę. Od paru lat biegam, po asfalcie jak i po górach. Od 2 lat zafascynowany jestem setkami i ultra maratonami.
Mam nadzieję, że będę mógł dołączyć do tak znakomitych ludzi i spotkać się na niejednych zawodach. Na pewno w najbliższym czasie zamierzam wystartować na kieracie.
Pozdrawiam.

Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzedni  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1