FORUM EKSTREMALNE

Piesze i rowerowe maratony na orientację
Teraz jest Pn, 25 wrz 2017, 14:18

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzedni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Dalej
Autor Wiadomość
 Temat: Re: Przewodnik po startach PK4.PL TEAM
PostNapisane: Śr, 13 sty 2010, 12:46 

Imię i nazwisko: Beata
No jak na rakietach było wiadomo - bez rakiet :)
Choć pierwszego dnia z Tomkiem wzieliśmy rakiety - efekt? Straciliśmy tylko przez nie czas - raz że trochę się ze startem spóźniliśmy - jakieś 15 min co nas później na mecie punkty karne kosztowało, dwa musieliśmy je 90% trasy nosić ze sobą.
A jeśli chodzi o warunki .. to z relacji Uli i Grześka wiadomo już że ciężko było - śnieg poślizgowy, mokro. Do tego mnóstwo wydeptanych śladów,
które nie koniecznie optymalną ścieżką kierowały do punktu :)
Z Tomkiem startowaliśmy dla zabawy - ja nie wróciłam jeszcze do formy, czy raczej do treningów (czekam na termin artroskopii), więc o prawdziwym ściganiu nie było mowy. Nawet na zdjęciach umieszczonych na stronie AST widać, ze nigdzie nam się nie śpieszy :lol:
Drugiego dnia nie było łatwiej i mimo że logistycznie wyszliśmy teoretycznie o czasie to i tak jakieś tam opóźneinia nam się pojawiły. Jeden błąd w obraniu wariantu niestety kosztował nam spóźnienie się na metę 20 min co kosztowało 50 pkt karnych i w rezultacie szansa na 4 miesjce poszła w zapomnienie. Ale uważam, że 6te miejsce to jak dla mnie bardzo dobry wynik.

A co do innych startów?
To tylko Nocna Maskara 2009, nieukończona w całości (11/16pkt), z mała przygodową za półmetkiem - ale walka trwała do 2giej nad ranem, z 75km w nogach. Niestety zużyłam całą energię próbując odzyskać ciepło po przekroczeniu z rzeki i bez zwiezienai z trasy się nie obeszło :roll: .

PostNapisane: Pt, 15 sty 2010, 18:08 

Imię i nazwisko: Paweł Pakuła
GG: 0
Gratulacje Beti za AST. Nie ścigałaś się ale doświadczenie w nawigacji bezcenne ( Tomek dał Ci choć chwilę ponawigować czy okazał się męskim despotą? ;) ). No i pewnie towarzystwo przednie zebrane na rajdzie.

A Nocna Masakra? Cóż, miałaś pecha. Najważniejsze, że wróciłaś z zawodów zdrowa a nie konkretnie przeziębiona jak ja rok temu.

Powodzenia na Ełckiej Zmarzlinie, daj znak jak było.

PostNapisane: Pt, 15 sty 2010, 20:36 
Admin

Imię i nazwisko: Grzegorz Łuczko
GG: 724069
Ja poza tematem...

Ale niezmiernie cieszy mnie myśl, że zamiast za 25 minut ruszyć na trasę Ełckiej Zmarzliny naleje sobie gorącej wody do wanny ;) . Trzymajcie się tam ciepło! Trzymamy kciuki za Was, z naszych cieplutkich domów :) .

PostNapisane: Pn, 25 sty 2010, 19:41 

Paweł Pakuła napisał(a):
Gratulacje Beti za AST. Nie ścigałaś się ale doświadczenie w nawigacji bezcenne ( Tomek dał Ci choć chwilę ponawigować czy okazał się męskim despotą? ;) ). No i pewnie towarzystwo przednie zebrane na rajdzie.

Dał, mi dał :) Od Nocnej Masakry stosujemy zasadę, że nawigujemy na zmianę od punktu do punktu wzajmenie się kontrolując a w moim przypadku dodatkowo uczać :D

Paweł Pakuła napisał(a):
Powodzenia na Ełckiej Zmarzlinie, daj znak jak było.

A jeżeli chodzi o Ełcką, to na prawdę było ciężko. 1. nie zregenerowałam się jeszcze po AST, 2. temperatura była zabójsza - miejscami w ncy było -27 - jak się rozbierałam z rzeczy by wrzucić coś dodatkowego na siebie toi się okazało że polar oraz wnętrze kurtki były pokryte szronem :shock:
Strasznei się wyziębiliśmy - jednak marsz nie rzogrzewa jak bieg - nawet z gorącą herbatką w termosie było ciężko. Po raz pierwszy zasnęłam idąc ... śledziliśmy z Tomkiem węże na jezdni - od prawej do lewej strony :D Najbardziej się zdziwiłam jak zasnęłam idąć i wymachując rękoma dla rozgrzewki :)
Jak wiadomo trasy nei przeszliśmy, ale jak dla mnie doświadczenei bezcenne - a oprawa imprezy zrobiona przez Wiecha - rewelacja!

PostNapisane: Śr, 27 sty 2010, 20:09 

Beti,

Że imprezy u WiechoR'a są świetne to ja już wiem, w zeszłym roku doświadczyliśmy tego z Maćkiem. A mróz taki i jeszcze idąc? Wiesz co, ja współczuję piechurom bardziej niż biegaczom. Biegacze mogą się jeszcze jakoś ogrzać a piechur choćby ubrał i 5 warstw to i tak będzie mu zimno. Mroźne imprezy wolę zdecydowanie biegać niż chodzić.

Ja ostatnio startowałem w Falenicy (2 etap, 10 km, przełaje). Umoczyłem tyłek, przygody miałem na trasie.

VII Zimowe Biegi Górskie (etap 2)
Miejsce: Warszawa Falenica
Data: 23 stycznia 2010
dystans: 10 km
Przewyższenie: 255 m
Czas: 00:52:45
Miejsce: 47 na 196

Uwagi: śniegu pełno, na starcie ustawiłem się za bardzo z tyłu. Na trzecim (ostatnim) okrążeniu dopadły mnie "problemy żołądkowe" i dałem nura w krzaki "za potrzebą" :oops: Potem wróciłem na trasę i spokojnie dobiegłem do mety.

PostNapisane: Pt, 5 lut 2010, 11:08 

Pawle ja tez bym wolala podbiegac te setki zimowe, ale biorac pod uwagę, że od czerwca miałam zakaz biegania to i kondycji nie było by podbiegać na takim dystansie - padlabym na 30km albo wczesnei i sil by zbraklo nawet do marszu.
Ale jako że jestem już po artroskopii więc jak tylko skończy mi się okres rekonwalescencji zacznę znowu biegać i w przyszłym roku .. albo nawet jeszcze w tym na Nocnej Masakrze .. kto to wie co się będzie działo ;-)

PostNapisane: N, 7 lut 2010, 22:32 

Beti napisał(a):
Pawle ja tez bym wolala podbiegac te setki zimowe, ale biorac pod uwagę, że od czerwca miałam zakaz biegania to i kondycji nie było by podbiegać na takim dystansie - padlabym na 30km albo wczesnei i sil by zbraklo nawet do marszu.
Ale jako że jestem już po artroskopii więc jak tylko skończy mi się okres rekonwalescencji zacznę znowu biegać i w przyszłym roku .. albo nawet jeszcze w tym na Nocnej Masakrze .. kto to wie co się będzie działo ;-)

To kuruj się w takim razie, a później konsekwentnie podnoś formę. Trochę uporu i będziesz postrachem kobiet startujących na setkach (mam nadzieję, że tylko kobiet i mnie nie przegonisz ;) Już i tak jest coraz więcej mocnych facetów z którymi ciężko mi wygrać ;)

PostNapisane: Pn, 8 lut 2010, 10:02 
Admin

No, ja się powoli Beti już zaczynam obawiać :) . Bo jeśli ona z kontuzją tak zasuwała na AST, to co będzie gdy już się wyleczy i potrenuje w spokoju kilka miesięcy? :)

PostNapisane: Wt, 9 lut 2010, 18:12 

Dzięki chłopaki, al enei przesadzajcie, do Was mi jeszcze daleko :-) Kuerti wie z moich pierwszych wpisów na PK4, że ja rywalizuję zawsze wyłącznie z własnymi słabościami - z innymi zawodnikami mogę współpracować co najwyżej, bądź jak się kilak razy zdarzało na startach wskazać drogę do PK :)
Na razie czekam na zaczęcie rtehabilitacji, bo ćwiczenia izometryczne które chwilowo wykonuję to tylko pilnowanie by mi mięśnie nie zanikły całkowicie.
Najwcześniej w tym roku (pomijając Ełcką) zamierzam w PMnO wystartować i ukończyć Kierat - dobry odstęp po operacji a i prezent urodzinowy będzie jak znalazł ;-)

PostNapisane: Śr, 10 lut 2010, 11:13 
Admin

Hmm.. nie wiem Beti, czy start w Kieracie to dobry pomysł, to potężny dystans i trudna trasa, może lepiej na początek nieco pooszczędzać kolano?

Zerknij na stronę PMnO - od wczoraj wisi tam info o nowym Pucharze TP50 (10 imprez w roku, 5 liczonych, dystans ok. 50km każda), może zamiast od razu po zabiegu porywać się na setki, zacznij spokojnie od mniejszych dystansów?

Stwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzedni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Dalej

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1